Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A TI Soros-szervezet honnan...

A TI Soros-szervezet honnan "tudja", hogy itt mennyi a korrupció?

Figyelt kérdés

Reggel hallottam az Atv-n, hogy a Transzparenci International - ami nem mellesleg egy Soros szervezet - megállapította, hogy hazánk a legkorruptabb ország az EU-ban. Nem volt benne már az a hírekben, hogy ezt hogyan állapították meg. Milyen módszerekkel ? Gondolom ugyanúgy, ahogy a Sargentini jelentést is összeírták az ellenzéki pártokkal, akik mivel a kormány az ellenségük azt írkáltak bele amit nem szégyelltek.


Olyat mondtak még a híerekben, hogy Mészáros gazdagodása meg pályázatokat nyert el a család. Nem értem, hogy miért nem mindegy nekik vagy egyáltalán valakinek, hogy Mészáros nyert el egy pályázatot vagy több tízezer pályázatból nem tudom Tiborc nyert el egyet-kettőt.Amikor a Strabag nyert el minden pályázatot és mentek csődbe a magyar családok meg lettek öngyílkosok, akkor ugyanez a szervezet nem talált semmit törvénytelent. A ballib média szerint minden rendben volt.



A legtöbb Mészáros által elnyert pályázat nyílt. Mindenki megnézheti. Mindíg elvégzi a munkát, kifizeti rendesen az alkalmazottjait, rendesen, jogszerűen bánik a munkavállalóival, a pénzt itt költi el az országban pörgetve a gazdaságot. Nem lapátolja ki mint az MSZP-SZDSZ kormányok alatt összes közbeszerzést megnyerő multik.


Úgy érzem, hogy a liberális ELIT a kormányellenességet meglovagolva akarja rábírni az embereket, hogy több pénzt lophassanak ők maguk. Te hogy látod?


2020. jan. 24. 08:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%
A biró aki a cigányokat védi is biztos fideszes.ez valami paranoia?
2020. jan. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk nyíltan lopnak nem kell sokat kutatnod hogy kiderítsd
2020. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
70%

Írtak ki közbeszerzéseket lélegeztetőgépekre. A General Electric-et kizárták, és megvették egy csomagolócégtől (akik megveszik a terméket, és utána túlárazzák). Ebben neked mi a ráció?


Vagy abban, hogy Tiborcz Fényhozó István csak 2014-ben 3 milliárd forint értékben nyert el közbeszerzéseket. Ez 2000 nokiás doboznak felel meg. Ezzel nincs is baj, csak a közvilágítás még rosszabb lett, mint azelőtt volt.


Aztán ott van Mészáros. Egyszerű gázszerelő volt, most benne van a világ 2100 leggazdagabb embere között.

2020. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%

Nincs a korrupciónak mérési lehetősége, vélemények összesítése az egész.

A közbeszerzés világszerte a korrupció motorja, a SIEMENS ellen minden földrészen nyomoznak, pl.

Az USA-ban már csak 1/3 As közbeszerzés aránya, biztosabbnak látják az utólagos ellenőrzést.

Én is mindent a haverjaimmal oldanék meg, mert bennük bízok.

És nem számláznánk semmit túl.

2020. jan. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
85%

"Írni,olvasni tanuljatok meg kis soros bérencek."


Amikor az érvek elfogynak, akkor jön az, hogy kössünk bele egy (jó eséllyel véletlen/elgépelt) helyesírási hibába. A te egyetlen mondatodban amúgy kettő is van. És akkor már figyelembe vettem azt, hogy Sorost nem tartod tulajdonnévnek, mert az a harmadik lenne. Megtalálod e kettőt? Vagy megkérdezed a központban mit írj? Esetleg hallgatsz? Hajrá, keress az én írásomban is helyesírási hibákat, mutasd meg vele, hogy mennyire hasznos tagja vagy a pártnak! Különben elmarad a krumpli!

2020. jan. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!