Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor is szidnád a Fideszt ha...

Akkor is szidnád a Fideszt ha a te céged is kapna egy csomó közbeszerzést?

Figyelt kérdés

2020. jan. 21. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Hülye azért nem vagyok.
2020. jan. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Akkor szidnám csak igazán, hogy eltereljem magamról a gyanút:D
2020. jan. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Ez a kérdés annyira tipikusan magyar...
2020. jan. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
a kettő kizárja egymást, ha kritizálsz, nem kapsz pénzt. ha kapsz pénzt, de kritizálsz, majd nem fogsz kapni. és amúgy igen, ha látnám, hogy közben más szektorokat, cégeket, magánembereket sodornak rossz helyzetbe, akkor felszólalnék.
2020. jan. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem,akkor a szomszédaim szidnák...
2020. jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
A cégem azért kapná a csomó közbeszerzést, hogy szétlopjam egy Orbán Viktor nevű maffiavezér számára, börtönbe menni pedig nem akarok akkor sem ha már leváltották a Fideszt ezért inkább előrelátóan kimaradnék a buliból és inkább szidnám tovább a Fideszt!
2020. jan. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Dehogy is, hiszen csak azért szidom a Fideszt, mert én nem kapok zsíros közbeszerzéseket. Ha kapnék, hirtelen nagyon becsületes és hazafias párt lenne, tele altruista, önfeláldozó, bölcs képviselőkkel. Nem olyan bonyolult ez: ez egy útelágazás, ahol engem nem engedtek a sikeres útra kanyarodni.
2020. jan. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
Én bevallom, hogy van az a pénzt. Mint mindenkinek, csak sokan gyávák bevallani.
2020. jan. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát persze, mert sok a meló.
2020. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 readymix ***** válasza:
Kérdező: Nem csak közbeszerzésbő áll egy ország és egy kormányzás. Tipikus trollkérdés.
2020. jan. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!