Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferencnek köszönheti...

Gyurcsány Ferencnek köszönheti egy csomó fideszes, hogy élhet?

Figyelt kérdés

Nem vicc kérdés!! Mit szóltok ehhez??

[link]

Röviden: a Fidesz azt szerette volna, ha Gyurcsány engedélyt ad éleslőszer használatára, ő ezt nem engedte meg, a Fidesz háborgott!!! Szóval a "szemkilövető" emberségének hála vajon hány fideszes őrjöngő nem kapott lehet, hogy halálos kimenetelű sebet?


2020. jan. 10. 16:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%

amikor a kurucinfó a gyurcsány ferencné kormányt védi

hihetetlen

2020. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
26%

hahahaaaaaa :D hiteles forrás, de még hitelesebb a téma!


Szerinted, ha éles lőszerrel lőtt volna Gyurcsány parancsnok, akk melyik téren állt volna a bitó?

2020. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Forrás, forrás... :D Pont mindegy, hogy ki hozta le ha egyszer ott a bizonyíték linkelve, a parlamenti szemrehányó jegyzőköny, hoppá!!
2020. jan. 10. 16:43
 4/24 anonim ***** válasza:
26%
a hatvannégy vármegyések mióta fideszesek, nem ők adják a dobrevi testőrséget?
2020. jan. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Beleolvastam most röviden, cáfolj meg ha tévedek, de arról amit te ide leírtál, semmit nem találtam.

Én azt olvastam, hogy a fideszes képviselő azt mondta, hogy a rendőrnek egy agresszív tüntetővel szemben alkalmazhatja a szolgálati fegyverét.


Itt szó sincs arról, hogy a Ferkónak engedélyt kellett volna adnia éleslőszer használatára...

2020. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ott van benne nagyon feketén-fehéren, hogy hogy képzeli az MSZP, hogy nem engedélyezi az éles lőszer használatát a rendőröknek ilyen csürhével szemben. Aki nem érti az nem akarja érteni mert kínos. Általában ilyenkor azzal próbálnak belekötni azoknak akiknek a tények nem pászolnak, hogy de nem szó szerint ez van írva! Igen, mert ha azt írom, hogy nagyon nagy fényesség árad egy égitestből nappal akkor ááá nem azt mondtam, hogy szerintem süt a nap. Ne haragudj de ilyen szintű vitára nem szeretnék leereszkedni.
2020. jan. 10. 17:31
 7/24 anonim ***** válasza:
76%

Roppant ostoba vagy, fogalmad sincs az akkori eseményekről. A tv-székházat a Feri jelenlegi szövetségesei, a nácik ostromolták meg. Autókat gyújtottak fel, rendőröket vertek, a rendőrség semmit nem tett ellene.

Több mint egy hónappal később viszont a rendőrség az október 23-át ünneplő békés fideszes tömegre támadt.

A jegyzőkönyv szeptemberben készült.

2020. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
31%
Ilyenkor hiteles a konteo, minden máskor meg vicclap, szennylap a kurucinfó. Igaz-e !?
2020. jan. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te normális vagy? :D
2020. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
A fideszesek tényleg meg vannak huzatva, mindjárt kiderül, hogy a fideszesek otthon kötögettek, Gyúrcsán meg tömeget bérelt fel maga ellen, hogy őrjöngjenek az utcákon. Megártott a sok krumpli gyerekek, nem? :D
2020. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!