Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferencnek köszönheti...

Gyurcsány Ferencnek köszönheti egy csomó fideszes, hogy élhet?

Figyelt kérdés

Nem vicc kérdés!! Mit szóltok ehhez??

[link]

Röviden: a Fidesz azt szerette volna, ha Gyurcsány engedélyt ad éleslőszer használatára, ő ezt nem engedte meg, a Fidesz háborgott!!! Szóval a "szemkilövető" emberségének hála vajon hány fideszes őrjöngő nem kapott lehet, hogy halálos kimenetelű sebet?


2020. jan. 10. 16:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Először valami olyasmi konteóra számítottam, hogy Gyurcsány akkora alfahím, hogy a lakosság felének az anyját ő ejtette teherbe valójában, de ez sem rossz
2020. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
54%

Ezt csak úgy csemegének bedobom, de ne hergeljétek fel magatokat nagyon az igazságon, légyszi fideszesek! :)


[link]

2020. jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Kurucinfó, Fühü... Köszönjük, Emese! :D

Azt hiszem, holnap én is indítok egy saját weblapot, aztán linkekkel hivatkozom saját magamra.

Úgy látom, egyeseknek fogalma sincs arról, mi a különbség a mainstream média és fake news-ra szakosodott álportálok közt... :)

2020. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a fühüt nem ismertem. Komoly. :)
2020. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
Sem a kurucinfó sem a Független hírügynökség portál nem szokott minden héten pert veszteni hazudozásért, mint az origo meg a pöstisrác ezért nem is lehet megbízható forrás egy fideszes számára, én ezt teljesen megértem, higyjétek el! :DDDD
2020. jan. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Még az OLKT-ről linkelj pár cikket, légyszi, szerintem az se szokott pert veszíteni.
2020. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
53%

Akkor a mesék világából, kamuországból térjünk vissza a valóságba!

"NYITRAY ANDRÁS (Fidesz) : Köszönöm, én sokkal rövidebb leszek, mint az előttem

szólók. Először is nagyon szépen kérek mindenkit, hogy nyugodjon meg, Vadai Ágnes is

nagyon fel volt lelkesedve az előbb még . Kérem, hogy nyugodjon meg, ugyanis semmilyen

törvényt nem kell értelmeznünk, a törvényeket a végrehajtó hatalomnak be kell tartani, be kell

tartatni, és ha szakemberként úgy ítéli meg, hogy nem megfelelő, akkor kezdeményezni kell

annak megváltoztatását . Tehát egyetértek azzal, hogy semmiféle politikai nyilatkozatot,

törvényértelmezésben különösen nem kell hogy tegyünk, nem is lenne célszerű, mert

jelentősen túlnyújtanánk a lehetőségeinket, úgyhogy ennek a forszírozását nem is értettem,

most sem értem .

Elhangzott itt több soron - és itt jönnek a kérdések -, hogy a rendőri állománynak

olyan utasítása volt, hogy nem használhat fegyvert . Szeretném megkérdezni, hogy ez egy

külön extra utasítás volt-e az adott helyen, az adott napon . Mert egyébként ez egy

képtelenség . A szolgálatban lévő rendőr az egyik olyan, aki egyébként, ha az ő életét és testi

épségét fenyegető veszéllyel találja magát szemben, minden külön engedély nélkül

használhatja a fegyverét, és akit mondjuk kockakövekkel hajigálnak - és higgyék el, hogy

isteni szerencse, hogy ott nem halt meg egy-két rendőr, meg egy-két nem rendőr is,

hozzáteszem, mert ott össze-vissza hajigálták a köveket . Ha ez nem elég jog arra, hogy valaki

használja a fegyverét, akkor itt nagy baj van . Azért mondom Petrétei miniszter úrnak külön,

mert a bemutatkozásakor én már egyszer ezt nagyon hangsúlyosan felvetettem, hogy

Magyarországon a polgárok - és a rendőr is polgár - önvédelmi joga sehol a világon nincsen

tiszteletben tartva . Micsoda dolog az, hogy ilyen esetben kvázi külön megtiltják a rendőrnek -

ha ez így történt, és erős a gyanúm, hogy így történt, mert ezt többször hangsúlyozták -, hogy

önmaga testi épségét megóvja . És most teljesen függetlenül attól, hogy ott mi történt, akárhol

történik ilyen, szerintem ez végtelenül lelkiismeretlen parancs, ha ilyen parancs volt . Tehát

volt-e ilyen extra külön parancs erre a helyzetre?"

EZ VAN AZ AKKORI JEGYZŐKÖNYVBEN! El kellene olvasni és nem hazudozni tovább. NEM szerette volna egy fideszes sem ha éles lőszer használatára adnak parancsot, sem azt ha lőnek a tüntetőkre.

A PARANCS kiadása volt a kérdés, hogy a TÖRVÉNYEK ELLENÉBEN adtak-e ki és ha igen ki adta ki a rendőröknek azt a parancsot hogy nem védhetik meg a számukra előírt módon a tévé épületét és a benne lévő embereket meg a saját és társaik testi épségét.

[link]

2020. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
65%
És joggal merülhet fel a kérdés: cui prodest?
2020. jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

tegnap 21:36


Ennek az igen nyilvánvaló értelmű szöveg tartalomnak az elferdítésével való próbálkozásodon teljesen felesleges vitázni, hisz mint kiderült nem fideszeseknekteccők ám ezek a források amik lehozták, fideszes "logika" szerint akkor a tartalmuk is kitaláció és hazugság, hiába tartalmazzák a parlamenti jegyzőkönyv linkjét! Patt helyzet, krumpli módra! :D

2020. jan. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
74%

DK-s krumpli el kéne olvasni

majszold csak a 10 kiló Dk-s krumplit

2020. jan. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!