Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lehet elkülöníteni...

Miért nem lehet elkülöníteni a kezelhetetlen gyerekeket az iskolában? A többieknek miért nincs joga a nyugodt tanuláshoz? Ez nem jogsérelem?

Figyelt kérdés

Sok gyerek azért megy az iskolába, hogy tanuljon. Sok szülő azért küldi a gyerekét az iskolába, hogy okosodjon.

Rikardo azért megy oda, mert ott tud következmények nélkül őrjöngeni, másokat provokálni és élvezi, hogy a tanár tehetetlen.

Miért köteles a tanár eltűrni a megaláztatást ?

Keves jogvédők, jól van ez így ?


2020. jan. 10. 21:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%
Jogosak az ellenvélemények, a végén még olyan szinten elkülönülnének ezek a gyerekek, hogy felnőve zsákfalukba tömörülve csoportosan agyonvernének bárkit, aki elsodorta a gyereküket, majd kiszállt segíteni.
2020. jan. 11. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 peca1000 ***** válasza:
Össze kell ugrasztani Rikárdóékat a jogvédő szervezetekkel. :)
2020. jan. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van cigány szaktársam, ő az egyik legnagyobb koponya az egyetemen. Az ilyen külön integráló program nélkül is normális életet él, a putris cigány meg soha.


Csak az a legnagyobb baj, hogy sok iskolában már több a rikárdó, mint a normális magyar gyerek.

A kormány dicsekszik azzal, hogy nő a vallásos iskolák népszerűsége, persze, mert oda az ilyeneket általában nem veszik fel.


Tudom, miről beszélek. Az általános iskolám tele volt cigóval. De a legrosszabb nem a cigány, hanem a fehér ember, aki be akar illeszkedni a cigók közé, a fehér szemét. Sokkal rosszabbak.

2020. jan. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%

Szóval van most egy felnőtt réteg, ami legalja. A következő generáció is ugyanolyan legalja lesz, mert úgyse változnak. (ezt nem is akarja senki)

Azzal nem számolnak a magyarok hogy 4-5 gyerek is átlagos a cigányoknál, vagyis nemsokára lesz 5ször annyi felnőtt aljanép, aztán még5x annyi.

2020. jan. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

#14

Az egyházi iskola a szegregáció hivatalosan elfogadott és államilag támogatott formája. Csak ezt nem illik hangoztatni.

Régen voltak képességfejlesztő, "tagozatos" osztályok az iskolákban. Én még emlékszem matek, testnevelés, rajz tagozatos osztályokra ahol összeválogatták a jobb képességű gyerekeket és kiemelt óraszámban tanulták a tagozatos anyagot. Van még ilyen, vagy ez is ellentétes a NEMZETHY alaptantervvel ?

2020. jan. 11. 14:37
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok:


Végig olvastam a válaszokat, de azok lényegében nem tartalmaznak semmi mást, mint a régi intézeti rendszer liberalizált verzióit. Majd kielemezve arra juttok, hogy nem működne. Nekem ez vicces.

Miért kellene belepiszkálni abba, amiről lehet tudni hogy működik?


Ha a mai "Rikárdó" félét elküldtem volna Bakócára, sírva könyörögne hogy engedjék haza! Egy "isten háta mögötti" zsákfalu. A legközelebbi város 20Km távolsági busszal. Mindenki ismer mindenkit, igy nem volt tanácsos megpróbálni megszökni busszal. A A bakócai buszjárat sofőrjének a felesége volt a magyartanár.


Ha valaki mégis lelépett és visszahozták, akkor a legkevesebb volt egy-két durva saller a nevelőtől.

Meg persze amit a csoporttársaitól kapott, amiért miatta szívatták őket!


Tudjátok hogy mi a legnagyobb probléma ezekkel a "Rikárdókkal"?


Hogy senki nem neveli beléjük a felelősség-tudatot!

Tehát ha teszek valamit amit nem szabad, akkor utána elveszik tőle a kedvem!!!!!!


A napokbeli híradásokban szereplő gyereket az én időmben a nevelők úgy összeverték volna külsérelmi nyom nélkül, hogy behugyozott volna!


De ezt tudta volna, ezért nem merészkedett volna idáig!

2020. jan. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

#16-vagyok:


Aki ilyesmire vetemedik, nem kezelhető gyerekként.

2020. jan. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

#15

És kit érdekel, ha szegregáció? Olyan világban élünk, ahol a magyart kell védeni a cigánytól!!!

Pont azért, mert nincsenek szegregálva.

2020. jan. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mert ha előkerül a jó öreg pálca, fakanál, szíj, az bántalmazás, sérül a gyerek lelke, jaj-jaj...
2020. febr. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!