Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki teljes mértékben Fidesz...

Árokpart kérdése:

Aki teljes mértékben Fidesz szimpatizáns mit szólnak Miniszterelnök Úr temesvári kijelentéseihez?

Figyelt kérdés
Teljesen pártfüggetlen civilként kérdezem. Ugyan tetszett és jókat is mondott, de azért most egy bármilyen színezetű kormány, bármilyen magyar miniszterelnökétől nem felelőtlen kijelentés ez kissé, miszerint, nem szó szerint idézem, de ez a lényege, hogy hamarosan eljön az az idő amikor a mi fő problémánk a nyugati országokból érkező tömegesen munkát vállalni akaró emberek alkalmazása. Most ha történelmi múltunkat, gazdasági lehetőségeinket mind a múltbeli és a jelen idejit tekintve ez egy végig fondolt felelősségteljes hivatalos miniszterelnöki nyilatkozat a világ sok országainak diplomatái előtt, illetve élő egyenes adásban a televízióban. Kinek mi a véleménye?
2019. dec. 14. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyen igaza!
2019. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem teljesen értem a Miniszterelnök Úr kijelentését, de biztosan igaza van. Csak a Fidesz!
2019. dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%

"teljesen pártfüggetlen civil"? Mint a 444 meg az index, ugye?


Majd megnézem ezt a nyilatkozatot, de nem szokott OV sületlenségeket beszélni, utólag mindig kiderült, nem?

2019. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Meg lehet nézni, szerintem már fent van a YouTube-on is. Ma este 6 óra utáni a Duna TV-n és MTV1-en mondta élő adásban a 30 éve lévő temesvári események évfordulóján rendezett gálaesten. Tőkés László után közvetlenül tartotta a beszédét.
2019. dec. 14. 21:08
 5/12 anonim ***** válasza:
19%

Te pártfüggetlen civil vagy, de választ kizárólag fideszesektől vársz... Hmmm... Ha szabad kérdeznem, te hogy-hogy nem szimpatizálsz egyik párttal sem? Pedig ennyi ellenzéki párt tán még sosem létezett egyidejűleg, mint most. El is mondják rendszeresen az ellenzéki megmondóemberek (pl Horn Gábor), hogy ez egy nagyszerű, színes pártpaletta. Hogy létezik, hogy valaki itt sem talál magának pártot?

A kérdésre majd akkor válaszolok, ha adsz egy linket. Mert ez nem úgy működik, hogy te olvastál valahol valamit, amiből nem szó szerint idézel, de azért reagáljon mindenki a te verziódra... :)

2019. dec. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Mi mi mivan, hogy majd nyugatról fognak jönni ide mihozzánk éhbérért dolgozni? :DD

Újabb jele hogy a országatyánk szellemileg már nem 100%-os.

De még 2/3-os sem.

Max 33%

2019. dec. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Itt van a pontos idézet megvan: Olyan Közép-Európát építünk, ahol az okoz majd fejtörést, hogy mit kezdünk a Nyugat-Európából jelentkező munkavállalókkal. A másik kérdésre. Igen pártfüggetlen civil vagyok, 2006 őszén reménykedtem, hogy 2006 október 23-án este végre egy valódi nemzeti kibontakozással járó valódi rendszerváltás lehet a múlt rendszer és a rendszerváltás óta meglévő pártok nélkül egy teljesen új civil alapokon létrejövő alkotmányozó nemzetgyűlés keretében. Remélem lesz még rá lehetőségünk. Sajnos akkor a rendszer leverte a kezdeményezést.
2019. dec. 14. 21:15
 8/12 A kérdező kommentje:
Említetted a 444-hu-t. Rajta van az élő adás ahol ez személyesen hangzik el.
2019. dec. 14. 21:18
 9/12 anonim ***** válasza:
23%

Jól gondoltam, az indexből idéztél először.

Az indexnek meg lényegi jellemzője, hogy furcsán emel ki- választ-csoportosít át tartalmakat.


OV-nak nem voltak "temesvári kijelentései". Tartott egy ünnepi beszédet, talán korszakalkotót -majd kiderül-.

Ebből a beszédből oktalanság kiemelni a szövegkörnyezetéből bármit. Minden mondatnak helye van, fontos, hogy mi van előtte-utána, nem vizsgálható függetlenül, magában.

Ezt tudják a diplomaták is, nem ostobák, ha már diplomaták. Ismerik OV tömör, világos, egyenes kifejezésmódját is.

Nekünk mégis a hazaiként elkönyvelt pártfüggetlen civileknek kéne magyarázkodnunk?


Ez a véleményem.

2019. dec. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Dehogyis kell magyarázkodni, hiszen ez egy beszélgetésre, szórakozásra létrejött fórum. Egészében ezt mondta, ezzel zárta a mondandóját. A jelenlegi rendszerben , ha már a valódi rendszerváltás nem jött össze, tehát ezen a rendszeren belül én is őt tartom, tartottam a legalkalmasabbnak miniszterelnöknek, viszont ha a realitásokat nézzük ez az elképzelése teljesen abszurd. Ahhoz gyakorlatilag a nyugati országoknak teljesen össze kellene omlaniuk gazdaságilag. Demográfiai problémáik jócskán vannak nekik nem is kevés, de a gazdaságuk az elkövetkező 20 évben nem hinném, hogy gyengülne annyira, hogy a mi térségünk váltaná fel őket gazdasági potenciálként.
2019. dec. 14. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!