Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Gyurcsány kormány annak...

A Gyurcsány kormány annak idején meghamisította a költségvetést?

Figyelt kérdés
2019. dec. 7. 07:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem lehet tudni. De annyira biztosan nem, mint ahogy a FIDESZ teszi 9 éve.
2019. dec. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Igen, erről is szól a őszödi beszéd,

"Nyilvánvalóan végighazudtuk az utolsó másfél-két évet. Teljesen világos volt, hogy amit mondunk, az nem igaz."

"Amit az azt megelőző hónapokban titokban meg lehetett csinálni úgy, hogy nehogy a választási kampány utolsó heteiben előkerüljenek olyan papírok, hogy mire készülünk, azt megtettük."

2019. dec. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1


Azt nem lehet tudni. De, hogy az Orban mit csinál azt bezzeg igen.


Még szerencse, hogy 2006ban is volt index...


[link]

2019. dec. 7. 08:01
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen biztos, hogy igen!
2019. dec. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező az Orbán kormány csinált költségvetési trükközést 2002-be, amit Medgyessy említett az új egyenlőség beszélgetésén, hogy végül nekik kellett visszafizetni hogy úgy tűnjön mintha ők jól csináltak volna mindent és ők következők rontottak nagyot.
2019. dec. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 sörpocak ***** válasza:
47%
Asszem konkrét hamisítás nem történt, csak az egész ciklus alatt mást kommunikáltak, mint a valóság és titkolóztak. Nem tudom hol a határ a közvélemény megtévesztése és a hamisítás között.
2019. dec. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#5


Tehát a Zorbán a hibás mert "úgy tűnt" mintha a szocik hibáztak volna. De valójában nem hibáztak. Vagyis de, de az is csak a Zorbán miatt volt😅


Színtiszta ellenzéki logika

2019. dec. 7. 08:59
 8/12 anonim ***** válasza:
25%

hát persze, és titkosította a valódi adatokat


sőt még a titkosítást is titkosította


ja az nem is ő volt, hanem a zorbán

2019. dec. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező figyelj, akkora baromságokat írsz hogy az hihetetlen, amit én leírtam az a 2003-as évekbe jelentett fejfájást, előbb tanuld meg a szavakat értelmezni aztán gyere föl erre az oldalra. Ellenzéki logika? Az ellenzéket jobban kritizálom mint az Orbán-kormányt. Meg ráadásul én Medgyessire hivatkoztam, amit ő mondott, vagyis ebbe semmi logikázás nincs ha hivatkozok másra. Aki vak hogy csak az egyik felet tudja kritizálni míg a másikat dicsőíti annak gratulálok hogy jutott el eddig a szintig, inkább részvétet érzek mint gyűlöletet azok iránt.
2019. dec. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
Igen, csak úgy mint most is, a kollégája, a felcsúti KISZ titkár csapata. Erről szólt az őszödi beszéd.
2019. dec. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!