Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bankadó. Eredménye: bankokban,...

Bankadó. Eredménye: bankokban, TSZ-ekben létszámstop.1millió munkahely? Hol?

Figyelt kérdés
Hát úgy néz ki barátnőm hiába végzett banki ügyintéző szakot. Állítólag TSZ-ekben bankokban létszámstop-t rendeltek el emiatt. (Kolléganőm ismerőse fiókvezető) Ebből kifolyólag tuti lesznek bőven akiket kirúgnak(a kisebb embereket) és újakat sem vesznek fel.
2010. júl. 19. 15:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
48%
Elsőnek igaza van. Én személy szerint örülök, hogy a sok munkakerülő most koppan egy jó nagyot. Már bocs, de egy irodában a gép előtt ücsörögni az nem munka. Az ilyen embernek én nem adnék fizetést....
2010. júl. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
16%

Akkor ha majd egyszer netalántán te vagy valamelyik közeli hozzátartozód lélegeztetőgépre kerül, ne feledd, hogy azt egy semmirekellő, olyan ember programozta akinek te nem adnál fizetést!


Na csá!

2010. júl. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

vicces, szal csak az dolgozik aki követ cipel? idióták.

de azért itt lógtok az interneten meg a számítógépen, pedig ezeket se kőművesek találták fel. ennyire savanyú a szőlő, hogy nem szellemi munkások vagytok?

2010. júl. 19. 16:39
 4/24 anonim ***** válasza:
50%

Akkor ha majd egyszer netalántán te vagy valamelyik közeli hozzátartozód lélegeztetőgépre kerül, ne feledd, hogy azt egy semmirekellő, olyan ember programozta akinek te nem adnál fizetést!


Na csá!



Te meg majd ne felejtsd el, hogy ha egy te közeli hozzátartozód lélegeztető gépen fog feküdni, azt az épületet nem gép előtt ücsörögve emelték fel, az ágyat nem DVD-n írták ki, a lélegeztető gépet nem nem informatikus szerelte össze.

A kérdezőnek meg mint már mondtam, gép előtt ücsörgés az nem munka. Ha az lenne, akkor most éppen miközben írok én is dolgoznék, de nem, mert ez közel sem nevezhető munkának.

2010. júl. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Hagyjad már ezeket, gőzük sincs róla!
2010. júl. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

szerintem csak valami 14 éves kis pocs szórakozik.... a színvonala erre hagy következtetni.


ne etessük a troll-t.

2010. júl. 19. 16:47
 7/24 A kérdező kommentje:

a lélegeztető gépet szellemi munkás találta ki, olyan aki nem a ládát pakolja egész nap, ergó asztal mellett. úgyhogy ugyanaz.


engem pedig nem érdekel, hogy ki mit ugat az informatikáról (ami amúgy krva sok kategóriára bontható), én és még nagyon sok társam nagyon jól megélünk belőle, akit ez zavar az már az ő baja.

2010. júl. 19. 16:54
 8/24 A kérdező kommentje:
szánalmasak vagytok...
2010. júl. 19. 16:55
 9/24 A kérdező kommentje:

"Te meg majd ne felejtsd el, hogy ha egy te közeli hozzátartozód lélegeztető gépen fog feküdni, azt az épületet nem gép előtt ücsörögve emelték fel, az ágyat nem DVD-n írták ki, a lélegeztető gépet nem nem informatikus szerelte össze.

A kérdezőnek meg mint már mondtam, gép előtt ücsörgés az nem munka. Ha az lenne, akkor most éppen miközben írok én is dolgoznék, de nem, mert ez közel sem nevezhető munkának."


elárulom neked, 74%-os, hogy az épületet egy tervezőprogrammal tervezték meg, több lépcsőben, és igen kiírták DVD-re, ahogy az ágyat is miután azt is megtervezték, stb-stb..


lehet nem szeretni az informatikusokat, a ti dolgotok, csak nem értem ,hogy nektek miért fáj? Mi is fizetjük az adót, a járulékokat vonják, stb. termelünk úgy ahogy bárki más.

2010. júl. 19. 17:02
 10/24 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező! hagy már őket tesó!

Az épület az csal úgy lesz, egyben a bányából, és a lélegeztetőt meg az ágyat is kitermeléssel állítják elő.

2010. júl. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!