Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc (demokrácia)...

Gyurcsány Ferenc (demokrácia) idején sokkal jobb volt, mint most Orbán Viktor (diktatúra) idején nem?

Figyelt kérdés
Mert legalább a politika az emberekért volt és nem az emberek voltak a politikáért.De ez mára már megfordult.

2019. nov. 25. 15:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
#20, én öreg vagyok, arról beszélgettünk a haverokkal, hogy éppúgy futunk éppúgy az Astóriánál, ugyanolyan rendőrök elől, mint '73-ban😁
2019. nov. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
87%

Azért ez elég érdekes, szerintem küldd el az erről szóló tanulmányodat azokhoz az amerikai kutatókhoz, akik különböző nemzetközi adatbázisokból összesítve az adatokat tanulmányt írtak a világ országainak az adott országra legkártékonyabb vezetőiről.


És kiderítették, hogy a mi büszkeségünk, Gyurcsány, 19. lett a listán. Az ugandai (diktátor) Idi Amin, a kambodzsai (komcsi) Pol Pot, a kongói Mobutu után.

És Gyurcsány lefölözte a 22. helyre szorult Maocetungot.


Szóval, volt, akiknek sokkal jobb volt Gyurcsány idején, de hogy azok nem a magyarok voltak, az hótziher.

2019. nov. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
73%
Annyival volt jobb számomra, mert akkor még fiatal voltam és gondtalan. De ennek semmi köze a politikához. Egyébkènt a kérdésre válaszolva Gyurcsàny nem volt jobb.
2019. nov. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
73%
Demokratikusan lövették ki, a szemét a békés tüntetőknek? Ez aztán a demokrácia.
2019. dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
31%

Gyurcsány idiotizmusa felvezetés volt Orbán baromságaihoz!

Ez a két bugris az ország szégyene!

2019. dec. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!