Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék tulajdonképpen...

Az ellenzék tulajdonképpen miért akarja leváltani a Fideszt? Gyurcsány is éppúgy neoliberális ahogy Orbán.

Figyelt kérdés

2019. nov. 24. 17:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"De akkor úgy értem az ellenzéki szavazók

Miért járnának jobban ha Orbán helyett Gyurcsány lenne?"


Nem unjátok még a fidelitásznál hogy azt nyomjátok hogy a kisztitkár vagy a kisztitkár?


Mért vagytok ilyen buták? ez a kettő létezik csak nektek?

Felkötném a gyurcsányt orbán mellé a bitóra de mér az is jobb volt mint ez a soros ösztöndíjas kisztitkár orbán.

2019. nov. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nekem jólét kell,nem demokrácia
2019. nov. 24. 18:43
 13/15 anonim ***** válasza:

Valóban sokkal fontosabb a jólét, mint az, hogy "demokrácia" legyen (ami közben mondjuk szétveretik a civileket október 23-án). Én sem értem, miért ilyen fontos az egy fokkal szabadabb média és hasonlók, főleg, hogy közben tönkreteszik az országot. A baloldaliak egyszerűen ilyenek, értelmetlenül gondolkodnak. Pl. ez a Karácsony is egy tragédia, csak az számít nekik, hogy ne Tarlós legyen... Mindegy, hogy rosszabb-e. (Rosszabb.)

A baloldaliak abba az illúzióba is ringatják magukat, hogy azonnal jobb lenne minden, ha nem a Fidesz lenne, hogy a Fidesz előtt is jó volt. Nem számít nekik, hogy ez hazugság.

2019. nov. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem mindeki Gyurcsányra akarja leváltani a Fideszt.
2019. nov. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Mire megyek a szaros demokráciával ha éhen halok?

Én nem pampogok,nem vernek szét

2019. nov. 25. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!