Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan tovább, Jó ez nekünk,...

Hogyan tovább, Jó ez nekünk, miért csinálja ezt a Fidesz?

Figyelt kérdés

Felállt a tárgyaló asztaltól az IMF és az EU, és haza repültek.

A világsajtó (CNN - BBC - NYTimes - stb stb) így jelentetett meg cikkeket.

"Nem kellenek koldusok", "Magukra maradtak" és "Értelmezhetetlen politika", "A Magyar jobb oldal tönkreteszi az országot"


2010. júl. 18. 21:44
1 2 3
 21/27 bumbi02 ***** válasza:
76%

látom sok itt az értelmes aki divatból utálja az IMF-t meg az EU-t mert azt hallotta hogy most ezt kell tenni mer ez a menő... szoktatok mostanában gondolkodni?:)))

az ilyen megnyilvánulásaival a fidesz tovább rontja az ország helyzetét meg kb 1 millió deviza hiteles helyzetét.. hasonlóan az államcsődös kijelentéshez.... gratulálunk... ez aztán nagy rendszerváltás volt.. igazi forradalom.. bszuk szét az országot forradalom:)

2010. júl. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Inkább mindenben hajbókolni kellett volna Orbánnak az imffel szemben és bólogatnia okossan!Az embereket jól megszorongatni,és még magasabb adókat foganatositani!!Ez jobban tetszett volna kérdező?
2010. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
de jó példát mutat ez a fidesz egyre jobban kedvelem OV.-t.ha nem fizetik vissza nagyban az imf meg eu hitelt,akkor én sem fogom a diákhitelt.kircsi.
2010. júl. 20. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Arról nincs szó,hogy nem fizetik vissza,visszafogják fizetni,csak nem olyan áron,hogy az emberek az éhhalál szélére kerüljenek!!Csak okossan,nem szabad behodolni ezeknek a kinai vázáknak..,Orbán jól csinálta,hogy kitartott álláspontja mellett!!
2010. júl. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 bumbi02 ***** válasza:

orbán jól tette?:)) orbán mossa kezeit és matolcsyra mutogat ezügyben:))

és mit tett jól ebben a fidesz? hogy a forint éves mélyponton van? bezzeg mikor az mszpnél elérte a 290et az euro egyből ment a hözöngés hogy ezek tönkretesznek minket... de ez most más, mi?:)) a fidesznek szabad?:))


valaki vezesse le nekem hogy a fidesz eddig mit tett jól ebbe a pár hónapban...

2010. júl. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Te agyhalott 43%-os..,kár neked itt magyarázni,mert úgyse tudod felfogni!Ennyit rólad... Egyébként kire szavaztál?
2010. júl. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 bumbi02 ***** válasza:

nem szavaztam senkire, mer idén még nem szavazhattam... amugy mdf-re tettem vna voksom...


magyarázd el légyszi az eddigi tetteinek jó oldalát... mert mindenki mondja h húú de jól csinálja.. de mit is?

2010. júl. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!