Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan tovább, Jó ez nekünk,...

Hogyan tovább, Jó ez nekünk, miért csinálja ezt a Fidesz?

Figyelt kérdés

Felállt a tárgyaló asztaltól az IMF és az EU, és haza repültek.

A világsajtó (CNN - BBC - NYTimes - stb stb) így jelentetett meg cikkeket.

"Nem kellenek koldusok", "Magukra maradtak" és "Értelmezhetetlen politika", "A Magyar jobb oldal tönkreteszi az országot"


2010. júl. 18. 21:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
63%

Még ha csak vissza kéne fizetni... De az a baj, hogy a kamataiba beledöglünk. Azt kéne újra tárgyalni, illetve átütemezni az egészet. Én nem a Fideszre szavaztam, de ez a lépés kifejezetten szimpatikus volt tőlük. Csak az a baj, hogy nem volt elég határozott, így ennek a levét megint mi, hétköznapi polgárok fogjuk meginni. Szóval döntse el a kormány, hogy most szembeszegül az IMF-fel és az EU-val, vagy sem, de ne próbálgassa, mert annak nem lesz jó vége.

A szegény bankokat meg kib*szottul tudom sajnálni. Felgyújtani az összeset, de bankárokkal együtt.

2010. júl. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Végre!
2010. júl. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
71%

"most szembeszegül az IMF-fel és az EU-va"



Te nagyeszű máris zárolták magyarország hitelfelvételét! Holnaptó megnézheted a forint romlását! Örülhettek!

2010. júl. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
55%
Egyáltalán nem érdekel mi lesz. Ha bedől a gazdaság, én fogok tudni mit enni. :D
2010. júl. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
90%
23:23 - ha a nemzetközi bankok fogják magukat és beintenek, itt marad egy rakás munkanélküli, akik ott dolgoztak hajnaltól késő estig, hogy neked legyen nyugdíjad, pénzed, tudd fizetni az egészségügyi kiadásaidat, mert jobb helyeken megforgatják, nem csak magyarhonban, és itt marad az OTP, ami a legrosszabb mind közül, gratula...
2010. júl. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
45%

Nem a Fidesz hagyta ott a tárgyalóasztalt, mint te is írod.

"Megvan a pénzünk, hogy felvásároljuk Lengyelországot, Magyarországot és Manhattant" - jeletette ki valaki, akinek a népe évszázadok óta a pénzügyi ügyeskedéseiről híres. Pusztán az van, hogy némi árcsökkenést szeretnének elérni.

2010. júl. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
9%
És mégis ki kormányozzon a Fidesz helyett? Még 8 év baloldali kormányzás kéne?
2010. júl. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

"Majd akkor örülj ha az ország fizetésképtelenné válik!

"



Akkor fogok igazán. Viktor egy döntésével sem értettem egyet, azthiszem én szidom itt legtöbbet. De most le a kalappal előtte. Végre tett valami értelmeset is.

2010. júl. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%

"22:01 - Már az is nagy dolog lenne tőlük, ha megtanítanának téged és a hozzád hasonlókat helyesen írni (kiráLY nem J).

"



Ötös helyesírásom volt, Te ostoba paraszt. :)

2010. júl. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

"Te nagyeszű máris zárolták magyarország hitelfelvételét! Holnaptó megnézheted a forint romlását! Örülhettek!

"



Örülünk is. Ezt már 90ben Antalléknak meg kellett volna lépni. Várhattunk húsz évet, mire végre jött valaki.


Éljen a Kiráj!!!

2010. júl. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!