Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A neoliberális ellenzék...

A neoliberális ellenzék fizetőssé akarja tenni az egészségügyet?

Figyelt kérdés

Itt a gyk-n is egy csomó kérdés van,hogy nem akarnak TB-t fizetni,inkább magánkórházba mennek

De nekünk alsó társadalmi osztályba tartozoknak nincs pénzünk magánkórházra,ezek a neoliberálisok meg akarnak minket ölni



2019. nov. 13. 10:14
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

25: Jár, ingyen fogtömés, amalgánnal. Nem vicc, ez a fogorvos akihez tartozunk ingyen csak amalgánnal hajlandó tömni. Fényre keményedővel csak, ha látható helyen van, pl.: elől kell tömni. Máskülönben 5000Ftot elkért tömésenként.

A röhej benne? TB állítása szerint nem fizeti, de egészségpénztárral lehet fizetni nála az ilyenért.

De már előre szólnod kell neki, hogyha nem amalgánt kérsz, mert elsőnek mikor elkezdtem aktívan járni franc se tudta, nem is szóltam, mivel munkából mentem, így fáradt is voltam és nem figyeltem mivel tömi. Mikor kijöttem és nézem a papírt akkor látom, hogy szépen amalgánnal tömte be. Következő alkalommal ő volt felháborodva mikor megkérdeztem ezt mégis miként képzeli, nem bírt volna megkérdezni legalább, stb.

Az olyanokba meg már bele se megyek, hogy sokszor megse várja, hogy rendesen hasson az érzéstelenítő, van, hogy 10 percet se vár.


26: Ez is röhej, hogy TBre nem hajlandóak megcsinálni csak pénzbe vagy egészségpénztárra. Mikor kihúzta az említett fogamat és megkérdezte rakassunk-e pótfogat a helyére mikor megkérdeztem az árát majdnem leborultam a fogorvosi székből.

2019. nov. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Az egészségügy jó. Van egy csomó 70-80 éves nyugger. Hány évig éljenek 100-120? És mégis ki fizetné ilyen hosszú ideig a nyugdíjukat? Gondolkozz ember.
2019. nov. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

#31: Normális fogorvos bizony fizetős. Egy normális tömésért amúgy nagyon nem sok az 5000 forint, nekem 7-10 ezer között csinálták. Egy gyökérkezelt, felépített fogért fizettem majdnem egy húszast.


A körzeti fogorvos amúgy egy hentes, oda soha nem mennék.

2019. nov. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
33: Ez az 5000Ft még valamikor 2013-2014es ár. Most nem tudom mennyi.
2019. nov. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Az jó:D

Én valahol olvastam,hogy az amalgám tömést be is tiltottál már.

Akkor mégsem?

2019. nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Hát hallani sok félét, 2030tól az egész EU területén be lesz tiltva, de én is már 2012-13ban hallottam olyanokat, hogy idehaza nem is nagyon engedélyezett amalgánnal tömni.
2019. nov. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!