Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy Orbán már lepaktált...

Igaz, hogy Orbán már lepaktált a zsidókkal?

Figyelt kérdés
Állítólag el szeretné adni nekik pénzért az országot. Igaz ez?
2010. júl. 17. 16:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%

Nem, a gyíkembereknek adta el, három kiló szotyoláért, ürgebőrbe varrva. Úgy imádom az ilyen kérdéseket, meséld már el nekem kérdező, hogyan képzelted ezt az országeladást?


Miért nem nézed meg a videót?


Nem a földet adják el, hanem a lehetőségeinket.

Tudják hogy folyamatos piac kivásárláésok folynak, de még segítik is. " némi kes ért" Pedig azt is tudják hogy ez hatalmas kár az országnak. Tudjáék hogy pusztán munkajövedelmek adójából nem lehet egy országot fenntartani, de akik a borítékot " csomagolják" azt nem lehet bántani!


Hogy lehet eladni? Hát nem homok szemenként!!!

2010. júl. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Voltaire ***** válasza:
43%
Tehát ha jól értem, országeladás alatt a szabad kereskedelmet és a nyitott piacot kell érteni?:)
2010. júl. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%

Tehát ha jól értem, országeladás alatt a szabad kereskedelmet és a nyitott piacot kell érteni?:)



Az nem szabad piac, ha a nagytőke kiválltságokat és kedvezményeket vásáról a politikusoktól, és ezzel gazdasági előnyökhöz jut.


De persze azt is meg kellene érteni hogy egy ország nem gazdasági vállakozás. Nem biztos hogy az olcsó külföldi a legjobb, miközben hatalmas a munkanélküliség.

Nem biztos hogy ha mindent beengedünk azzal nemzetgazdaságilag jóljárunk.

Lehet hogy te fehérnemüt árulsz és látszólag semmi közöd a mezőgazdasághoz. De ha a vevőid 10% abból a rétegből jön össze és ők buknak, akkor te is buksz, ahogy mindenki aki utánna veled van kapcsolatba. Ez a komparatív gazdaság alapja. De szerintem te nem akarod megérteni és nem vagy ostoba.

2010. júl. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Orbán bárkivel és bármivel lepaktál, ami hatalmon tartja. Lásd Csurka, Torgyán...
2010. júl. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
64%
Most majd megint rosszakat fogok álmodni egy hónapig.
2010. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Megnéztem a videót! honnan tudod, hogy ők mind zsidók?
2010. júl. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem ő adta el,már rég eladták,előtte.
2010. júl. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!