Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szeretik a magyarok,...

Miért szeretik a magyarok, hogy kizsákmányolják őket?

Figyelt kérdés

Miért nem igénylik a jólétet? Miért akarnak sokat adózni?

A bruttó bér 33,5%-a adó, így az ember csak a 66,5%-át kapja meg nettó fizetésének. Ezen felül a munkáltató a bruttó bér 19%-át még köteles befizetni az államnak szociális hozzájárulási adó (17,5%) és szakképzési hozzájárulás (1,5%) formájában, így pedig kijön, hogy a teljes bérköltségnek csak az 56%-a a nettó fizetés, aztán ebből az 56%-ból fizetjük még az ÁFÁ-t, a jövedéki adókat, autópálya matricát, tranzakciós adót, stb.

Na de miért jó ez a magyaroknak? Miért nem mennek ki százezrével tüntetni ellene? Szeretik, ha kihasználják és szolgaként tartják őket?



2019. okt. 29. 09:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell ahhoz Fideszesnek lenni, hogy az ember megkérdezze, ha ennyi az elégedetlen, akkor miért nem mennek tüntetni? Miért nem tesznek valamit? Én például sosem voltam elégedetlen, egyik kormány alatt sem, mert mindig jó munkahelyem volt. De aki mindig háborog, az miért nem szervez tüntetést? Ja, Fideszes vagyok én is, meg náci, meg emeszpés, meg minden, ami nektek nem tetszik.
2019. okt. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
54%
10-es, miért nem megy ki 3 millió elégedetlen az utcára és rombolja le a fél főváros ahogy Chilében? Na azok tényleg elégedetlenek. Ez nem elvakultság, csak sima kérdések. Miért nem mennek ki az elégedetlen milliós tömegek tüntetni?
2019. okt. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%
Romániában 1989-ben a több százezres tömegek megdöntötték az elnyomó, diktátor Ceausescu rendszerét, őt pedig megölték. Na azok tényleg elégedetlenek voltak.
2019. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
65%
forever underdog
2019. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#13

Tehát a román egy szabadságszerető nép, a magyar pedig nem.

2019. okt. 29. 10:38
 16/20 mindentudó99 ***** válasza:
49%
Én vagyok a hibás mert meg merem kérdezni miért nem tüntetnek az elégedetlenkedők. Nevetséges. Állítólag akkora elégedetlenség van . Miért nem lehet akkor összehozni egy 300 ezres tüntetést?
2019. okt. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 mindentudó99 ***** válasza:
0%
Persze válaszolni kérdésekre az nem megy csak nullázni. Ez mindent elmond
2019. okt. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 mindentudó99 ***** válasza:
46%
Nullázzátok le ezt is fotelforradalmárok. Ha ha
2019. okt. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ki kell halnia az 50+-os generációnak,akkor talán lesz valamit változás.


Mit vársz olyan emberektől,akik a szocializmusban nőttek fel,és csak annyit tanultak meg,hogy kell 'dógozni' keményen a semmiért,meg segget nyalni?

2019. okt. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nézd meg facebookon pl a politikusok oldalait,tele van öregekkel,akik nyomják a fenéknyaló kommenteket.
2019. okt. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!