Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért egyre erősebb az emberek...

Miért egyre erősebb az emberekben a Gyurcsány nosztalgia? Mi volt jobb akkor? Valaki azokban az időkben ismerte meg az első szerelmet?

Figyelt kérdés
2019. okt. 27. 21:12
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
29%

"gyurcsány mellett fejlődött az ország, ma csak lopnak na ezért."

Ha ezt Gyurcsány is olvassa akkor valószínűleg ő röhög rajta a legnagyobbat. Hisz még ő is elismerte, hogy nem csináltak semmit. Azt megértem ha valaki elégedetlen a mostani kormánnyal és változást szeretne, de hogy miért pont Gyurcsánnyal képzeli ezt el az számomra felfoghatatlan.

2019. okt. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
69%

#21

Bárcsak Orbánék se csináltak volna semmit. Ma jóval előrébb lennénk, ha csak ülnek a valagukon 9 évig és néznek ki a fejükből.

2019. okt. 28. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
75%
#16 a fidesz modern, így 4K rendszert épített: kokain, k|_|rvák, közpénz, krumpli! 4K!!!!
2019. okt. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
50%

Azokban erősödik, akik azt is figyelik, hogy melyik politikus milyen lehet mint EMBER!


Ezzel szerintem mindent elmondtam.

2019. okt. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
#22: És ha egyik se vált be akkor miért ne szavazzunk inkább másra? Nem csak ez a két lehetőség van.
2019. okt. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

"Ma jóval előrébb lennénk, ha csak ülnek a valagukon 9 évig és néznek ki a fejükből."

Attól, hogy a mostani kormánnyal nem vagyunk elégedettek, még nem lesz Gyurcsány jó vezető. Volt rá lehetősége neki is, hogy bizonyítson. Ne legyünk már ennyire alacsony igényűek, hogy nem tudunk elképzelni egyiknél se jobbat.

2019. okt. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
68%
Mi épült az Orbán rezsimben ami előreviszi az országot? Mikor ezta kérdést feszegettem,ill.hogy mennyivel nőtt a GDP Gy. v. O. alatt. Válaszok helyett csak lepontozások. Az agyalágyult trollhadsereg csak piros kezet tud nyomni. Egy értelmes mondat nem telik ki tőlük. Megértem őket a hígfost nehéz eladni somlóiként.
2019. okt. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
73%

Stadionok, tao, trollhadsereg, Hentes, kokain, k@rvák, ló wellness, Király a várba. Emiatt múzeumok a várból. rénszarvasvadászat, krumpli, valutatartalék, kátyús autópályák, járhatatlan utak,

ferihegyi bádogváros, omladozó vakolatok a fővárosban, magánnyugdíj, kötvényes betelepülők, minden pénz a seggtörlőknek, sajtó lenyúlása,

trollhadsereg, olimpia. Vizes vb mennyiért?, kerítés mennyiért méterenként? mennyivel nőtt USD-ben a GDP fejenként Gy és O alatt? Mennyi EU-s támogatást kapott GY és O? Hol magasabb vásárlóerőparitáson az átlagfizrtés Szófiában vagy Budapesten? Melyik EU-s fővárosban alacsonyabb mint Budapesten? Mi volt ezekre a kérdésekre a válasz 10 éve? 20 éve? Hol volt a budapesti életszínvonal a pozsonyihoz, szófiaihoz képest 20 éve és hol tart ma?

2019. okt. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!