Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A keresztyén fideszesek...

A keresztyén fideszesek létszükséglete a gyűlölet?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre hogy mindig gyűlölnek valamit. Vagy gyurcsányt, vagy sorost, migránsokat, brüsszelt, ellenzéket, libsiket, melegeket.

Ők nem bírják gyűlölet nélkül élni az életüket? A bibliában az van, szeresd felebarátodat, ha megdobnak kővel dobj vissza kenyérrel.


2019. okt. 19. 22:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
:D nem kell vallásosnak lenned hogy ebédlőt üzemeltess
2019. okt. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én úgy mondanám hogy magyar létszügséklet.
2019. okt. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Magyar politika sosem szólt másról, mint másik gyűlöletéről. Sosem volt cél, amit meg artak valósítani. Mindig az volt a lényeg, hogy ki Ne kapjon hatalmat. Mindig valaki Ellen szavazott a magyar. Mindig "Monnyon le" mentalitás volt a lényeg.


Aki nem gyűlöl valakit, az nem is politizál ma Magyarországon.

2019. okt. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
54%

Miért ateista fideszes jobb? Vagy keresztény ellenzéki az gyűlölködõ vagy nem?

3 külön fogalom a fideszes a keresztény a gyűlölködõ aminek nincs köze egymáshoz, de meg lehet mind a három egyszerre egy emberben.

2019. okt. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

A kereszténységnek és a gyűlöletnek nagyon szoros köze van egymáshoz: Mindenki, aki nem keresztény, az el van kárhoztatva, nem juthat be a mennyekbe. Mindenki, aki pogány (nem a keresztény elveket vallja) az maga az ellenség. Nézd csak meg a történelmet.


A politika és a gyűlölet nagyon szoros kapcsolatban van. Ha ezt nem látod, nem néztél még meg 10 perc parlamenti közvetítést, ahol semmi másról nincs szó, csak az egymás elleni gyűlölet gerjesztéséről mindenféle konstruktív hozzászólás nélkül. Ezek azért kapják a fizetésed 20-szorosát, hogy ott trollkodnak a parlamentben, miközben hazudnak mindenről.


Nem tudom, hogy hol élsz, de én voltam Piarista 4 évig, pontosan tudom, milyen a keresztény gyűlölet. Ami a plakátokkal és az egymás leégetésével folyik az semmi más csak színtiszta gyűlölet. Akinek ez nem tűnik fel amellett, hogy tájékozódik, az valószínű hétköznapinak tartja ezeket és ebben él, azaz őt is átjárja a gyűlölet, ami nagyon sajnálatos.

2019. okt. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!