Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Így, hogy nem Tarlós nyert, a...

Így, hogy nem Tarlós nyert, a Lokál-féle szennylapok holnapi kiadása elmarad?

Figyelt kérdés
2019. okt. 13. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont pár perce merült fel bennem is. Remélem ha még nem is holnap, de egy hét alatt sikerült eltüntetni azt a szemetet Budapest utcáiról.
2019. okt. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd lehozzák, hogy soros jelöltje nyerte budapesti főpolgármester választást, meg megkezdődött a migránsok betelepítése, na meg hogy országosan narancsba borult az ország és elsöprő győzelmet arattak :D
2019. okt. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyíregyen biztos nem. Ott is van Lokál és fidesz győzött.
2019. okt. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne, akkor miből készítünk WCpapírt?
2019. okt. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4: krumplihéjból :D
2019. okt. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Pont erre gondoltam én is, mert minden reggel felmegy a vérnyomásom mikor az a szerencsétlen buta nyugger a kezembe akarja nyomni azt a szart. Remélem megszűnik mert egyszer tuti kirúgom a kezéből a fogával együtt.
2019. okt. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6. Azért ilyen messzire nem kéne menni. Pont úgy viselkedsz, mint a nyuggerek, amikor vérszemet kapva "kommonistáznak" és mennének neki az ellenzéknek.


A legtöbbjük nem tehet arról, hogy megvezették őket. A te viselkedésed legalább annyira undorító, mint a fideszé, ha nem méginkább.

2019. okt. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Holnap kivételesen elveszek egy példányt, én is kíváncsi vagyok, hogyan foglalják csűrni-csavarni a dolgokat.
2019. okt. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8

Gondolod történelmi példány lesz? :D

Lehet én is egyet elveszek akkor a Népstadionnál, úgy is mindig olyan lelkesen tukmálják néha az emberre.

2019. okt. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!