Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek miért gondolják...

Az emberek miért gondolják úgy, hogy a jobboldali diktatúra helyett, egy baloldali diktatúra sokkal jobb volna?

Figyelt kérdés

Vagy azt hiszik hogy a bankautomatás mszp és társaik a hatalomra kerüléskor hirtelen megtisztulnak majd bűneiktől és remete életbe kezdenek? Mintapolgárokká fognak válni?

Persze még a kampány idején sem azok és kiszivárgott beszédeken hallani csak igaz szavakot tőlük.

DE-DE-DE MAJD HA hatalomra kerülnek Biztosan.

Én nem értem ezt az egész magyar gondolkodást...


2019. okt. 2. 21:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
Semmilyen diktatúrára nincs itt igény. Az emeszpé és a társai se jobbak egy grammal se, mint a Fidesz. De ez nem menti fel a Fideszt azok a népellenes bűncselekmények alól, amiket ők követtek el.
2019. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Mindenki a saját nézetének megfelelő diktatúrában szeretne élni, hiszen akkor ő a rendszer nyertese lenne. Én még sohasem hallottam olyat, hogy valaki szélsőjobboldali és arra vágyna, hogy újra kommunizmus legyen vagy fordítva kommunistaként arra vágyna, hogy Hitler vagy Szálasi országba élne.


Mindenki a saját hasznát nézi, nem kell ezt túlgondolni.

2019. okt. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%

Ha megválaszolnám örökre letiltanánk innen mert nincs rá kulturált válasz.


De nagyvonalakban a nyugati propaganda filmek miatt,csúnya hitler,csúnya szálasi.

A baloldaliak az agymosástól azt hiszik hogy ha nyer a jobboldal másnap megy a vonat a romákal,meg a zsidókkal a pályaudvaról a táborba.

2019. okt. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Ezen ráérünk majd akkor filózni ha sikerüle végre ezeket a szélsőjobbos cinikus kapzsi férgeket levakarni az ország nyakáról.
2019. okt. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%

A fidesz az nem szélsőjobb hanem

Kommunista-jobboldali-liberális-keverék,de nem szélsőjobb.

A mi hazánk az szélsőjobb.

2019. okt. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Mert szerintem hogy bal, vagy jobb oldal nevében lop, teljesen mindegy.

Az ERKÖLCS volna a lényeg.


Azért könnyű mindig egymást kritizálnia a két oldalnak, mert egyik sincs a becsületesség magaslatán.


Na de akkor miért nem jönnek rá, hogy egy harmadik kellene?

2019. okt. 2. 21:37
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem ezt gondolják! Hanem azt, hogy a baloldal nem csinálna diktatúrát és ez így van, akármilyen szar tolvajok voltak anno a Fidesszel karöltve együtt, de demokráciában éltünk. Még a 2/3-addal sem éltek vissza, volt rá példa, hogy megcsinálhatták volna pedig ugyanígy ezt a pártállami maffiarendszert de nem tették! Ez csupán kínos terelés arról amit a Fidesz művel, mondván jajjdeabaloldalisaztcsinálnámivelvolnaazjobbleneváltsukafidesztjajajajajj.
2019. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

Én amellett vagyok, hogy igazából egyik se kellene. Amelyik politikus esetleg nem volt (elég) romlott, azt a hatalom úgyis megrontja. A jó uralkodókat mái napig név szerint emlegetik, a többségükre emlékezni is csak keserű szájízzel tud az emberiség. Nem kell feltétlen Hitlerre vagy Sztálin bátyóra gondolni.

Idehaza konkrétan az a helyzet, hogy a Nérókat meg a Caligulákat cserélgetjük, és várjuk, hogy valamelyikből egyszercsak majd Vespasian lesz.

2019. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

DE PONT EZ AZ, HA PÉNZEKET LOPNAK AZ NEM DEMOKRÁCIA!!!


Mert lehet hogy nem épp Tőled lopták. De azt valahonnan akkor is elvették!


Ugyanez a baj mindkét párttal. LOP. Polgároktól. Emiatt szegényednek el, halnak meg emberek.


A lopáshoz le kell fizetni a bíróságokat, hogy törvényes legyen. Innentől kezdve egyenes út a DIKTATÚRA.


Demokrácia minél kisebb anyagi korrupció mellett lehet csak!!!

2019. okt. 2. 21:41
 10/16 sörpocak ***** válasza:
74%
Csak az idióták és manipulátorok gondolkodnak végletekben.
2019. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!