Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar lottónyereményeket...

A magyar lottónyereményeket is fideszközeli személyek "nyerik" vajon?

Figyelt kérdés
2019. szept. 27. 19:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%

#10 vagyok:


A húzógép véletlenül felcserélte az utolsó 2 számot, viszont a kiírásban az eredeti sorrend szerepel.


TOTÁLIS BUKTA!


Kihúzzák a 27-est, de a képernyőre 21-et írnak ki.

Gyorsan kiírják a marhák a 27-est is, majd a gép szépen ki is húzza!

2019. szept. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%

#11 vagyok:


Mármint a 21-est húzza ki!

2019. szept. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi mester. Volt egy bukta a szerb lottóba, oké. Te meg elkezded beszélni a hülyeségeidet, amivel megfejtesz mindent. Te biztosra tudod, hogyan van ez megcsinálva és hogy MINDEN országban így van. Mi alapján is? Igazad van, ez egy üzlet. Még egyszer leírom hátha megérted. A játék szabályai vannak úgy megalkotva, hogy a kifizetett nyeremények sokszorosát nyerik vissza. Tanulj egy kis matematikát és akkor talán megérted.
2019. szept. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%

#13

25-30-40 éve azért sokkal gyakrabban volt 5-ös találat itthon a lottón, szóval lehet benne valami, ha már a statisztika szóba került. Kétlem, hogy akkoriban 10-20-szor annyi szelvényt adtak volna fel, ami ezt indokolhatná.

2019. szept. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
"Kizárt".
2019. szept. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Hát ez engem meggyőzött. Ezek után csak akkor vennék lottót ha visszaállnak a kézi húzásra. Az is igaz, hogy régebben más arányban voltak nagy nyertesek, ez is furcsa véletlen.

Azt az érvet nem értem, hogy ők nem hajolnak le aprópénzért hisz folyamatosan fizetik nekik a százalékokat a települések beruházásaiból, sokkal kisebb összegekről van szó, nem milliárdokról amit a lottónyereményeken el lehet lopni! Ez hatalmas pénz a hierarchia alsóbb részein tartózkodó embereknek még mindig, nem csak a Mészáros Lőrincek meg Rogán Antalok alkotják a rendszert.

2019. szept. 28. 07:35
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Régebben ha nem vitték el egy idő után szétosztották a 4 találatosok között. Persze minden mögé oda lehet látni a fideszt, akár alaptalanul is. Viszont kérdem én miben visz ez előre, és miben különbözik az agyatlan sorosozástól?
2019. szept. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!