Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is úgy érzi hogy nehéz...

Más is úgy érzi hogy nehéz dönteni szavazásnál?

Figyelt kérdés
Önkormányzatin nem tudom hogy kire szavazzak. Nem tudom megítélni a polgármester munkáját, nem értek a városvezetéshez. Az ellenjelölt mond ígéreteket, de zsákbamacska.
2019. szept. 12. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Én se tudom ezért nem megyek el szavazni. Nem akarok bajt okozni egy felelőtlen szavazattal.
2019. szept. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Máris bajt okoztál. Ha nem vagy képes megítélni a saját helyzeted alakulását, akkor tanulnod kell. Különben akár akarod, akár nem, nagy károkat okozol.
2019. szept. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Mit is nehéz eldönteni? Hogy a közelebbi és tágabb környezeted romlik vagy javul? Annyi bizonyos, hogy akármelyik, a mostani rezsim okozza. Tehát nézd meg az életedet. Az csak nem nehéz? És ha egyre jobban élsz, a egyre több mindent kapsz olcsóbban, akkor jó és ezt tartsd meg. Ha fordítva, akkor ideje váltani. Ilyen egyszerű.
2019. szept. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah, tényleg nehéz dönteni, csak azt nem tudom, hogy moziba megyünk aznap, vagy ha jó idő lesz hozzá akkor síelni.
2019. szept. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!