Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg sok ellenzéki szavazó...

Tényleg sok ellenzéki szavazó a mai napig hisz abban, hogy a 2018-as választás elcsalta a Fidesz?

Figyelt kérdés
Történtek persze bénázások, de mégis sokaktól azt hallom, hogy az NVI a Fidesz utasítására a választás szoftverrel elcsalta a szavazatokat ahol nem volt ellenzéki delegált stb.

2019. szept. 12. 21:13
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
70%

"..sok ellenzéki szavazó a mai napig hisz abban...."


Nem hiszi, hanem tudja. Nagy differencia!

2019. szept. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
38%

#21 "Nem hiszi, hanem tudja. Nagy differencia!"

Mondta az egyik beteg a másiknak, mikor a pszichiátere megkérdezte tőle miért hiszi hogy ő Napoleon.

2019. szept. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
67%

12: "mivel nem elektronikusan szavazunk, így nem lehet szoftverrel elcsalni a választást."

Keveset tudsz, és azt is rosszul - vagy csak simán hülyeségeket beszélsz!

2019. szept. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
35%

20: "Sokan látogatták a választási weblapot, ami ezért teljesen normális módon leállt"

Ilyeneket csak egy totál sötét agyhalott vesz be, mint amilyen te vagy!

2019. szept. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 tgt ***** válasza:
93%

Például így csaltak

[link]

2019. szept. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
28%

#23, #24

Nosza! Várom ahogy megmutatod mikor és ki is szavazott elektronikusan a magyar választásokon valaha is! Vagy hogy mutatsz nekem olyan jegyzőkönyvet amiben más adatok szerepelnek mint ami a körzet számaiként az elektronikus rendszerben szerepelnek.

Na meg mutasd meg nekem kérlek, hogy a választási törvényben hol szerepel bármi olyan, hogy számítógépes rendszerben szavazatokat kezelnek, számolnak nap közben - vagy akár este! Mert ha olyan "sötét" aki kijavít hogy ilyen nincsen, akkor nyilván meg tudod mutatni neki.

Tényleg kíváncsi vagyok, hajrá, kezdheted. Ha te vagy az okos akkor sikerülnie kell!

Ja, nem. Nincs semmi csak az hogy te vagy a nagyon hülye?

2019. szept. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
ez tény. mint minden amit a Tényekben állítanak.
2019. szept. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint tudom mondani, hogy csaltak

Màrpedig: én Berlinbe szavaztam, nem a fideszre.

Az eredmèny után kivàncsiságból.felmentem a NVI oldalára, és megnéztem az én vàlasztó kerületem eredmènyei: és ott az állt: ebben a választókerületben a külföldről.leadott szavazatok szàma 0, azaz nulla

Èn pedig leadtam.külföldön

Szerintem tudtam 2 db X et ìrni, ezèrt gondolom nem.lehetett érvènytelen

Tehát az èn szavazatom nem szàmított

2019. szept. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
48%
Marget#28: akkor nézted meg, amikor már hivatalos lett a végeredmény? A külföldi szavazatok mindig később kerülnek fel, mert az NVI-nél értékelik ki. Ha igen, akkor panaszt kellett volna tenned.
2019. szept. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
72%
igen, a hivatalos eredményt néztem meg, később is. Vajon hová menjek panaszra? Sok ellenzéki ment utólag panasszal, de még szóba sem állnak velük. Úgy is azt mondanák, hogy érvénytelen lett a szavazatom. Lehet a bélyegzőt direkt csak félig rakták rá, vagy ilyesmi lehetne. Nem mutatják meg a szavazólapokat utólag, csak esetleg darabszámot mondanak, hogy hány volt érvénytelen. Hiába mennék bárhová, úgy sem derülne ki, hogy pont az enyém miért nem számított.
2019. szept. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!