Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tovább zuhantak a magyar...

Tovább zuhantak a magyar egyetemek a legfontosabb felsőoktatási ranglétrán. Ez a Fidesznek jó hír, hiszen aluliskolázott szakmunkásokat (biorobotokat) szeretne képezni?

Figyelt kérdés

[link]


Gondolom a gondolkodni nem tudó proliréteget célozza meg a felsőoktatás szándékos szétrobbantása, akiktől a fidesz a szavazatokat várja.


2019. szept. 12. 09:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
60%

#9. De akkor pl. Egy Oxfordon doktorált fizikusnak vannak jobb kilátásai a karrierjében, vagy egy ELTE-n domtoráltnak?


Szerintem ez nem is kérdés...


Akkor tehát mondhatjuk, hogy nem az egyetem lett objektíven rangsorolva, mégis nagy segítség a leendő hallgatónak hogy az Oxford a 4. helyet kapja, az ELTE meg az 500.-at...


Amúgy ha például Zürichben, ahol kevesebb ember él mint Budapesten lehet olyan egyetem ami világhírű és globálisan releváns, akkor itthon miért ne lehetne?


Kinek a felelőssége ez, ha nem a kormánynak?

És itt nem csak az elmúlt 10 év kormányára gondolok, hanem az elmúlt 20-30 évére...

2019. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!