Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mit képzel magáról...

Szerintetek mit képzel magáról Orbán?

Figyelt kérdés

[link]

Ennek még komolyabb következményei is lehetnek.


2010. júl. 14. 18:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Na igen, de 8 évig a Fidesz kormánynak köszönhetően volt ekkora fizetése. Hozzáteszem, rohadt sok, itt csak arrúl van szó, hogy Orbán gondol egyet és visszanyögi azonnali hatállyal (amit neki köszönhet simor) és szarik mindenre és mindenkire eunak nekimegy, ehhez pedig egy kis senki orbán, majd a következményeket lehet megnézni, ja imf-fel is ez a helyzet, aztán majd csorog a szája, hogy nem kap imf hitelt!!!!
2010. júl. 15. 12:24
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem is kell a hitel... (tudom, ez nem ilyen egyszerű) De nézzük meg ma hazánkban mennyi hitel vállaló van.. és mennyien buknak bele. Mindenki csak akkorát vállaljon amekkorát el tud bírni, ez vonatkozik a kisdolgokra is (mint pl a személyi hitelek) és a nagy országos hitelekre is. Szerintem. (én pl még sosem vettem fel hitelt semmire, ha most nem tudom megvenni, akkor 2 hét múlva a törlesztőt sem tudom majd vissza fizetni. Ha kell valami akkor gyűjtök. Igaz nem is ilyen olyan szuper BMW-vel járok, de attól sem kell félnem, hogy kilakoltatnak..)
2010. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!