Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a legrosszabb ami történhet...

Mi a legrosszabb ami történhetne ha a marihuánát legalizálnák?

Figyelt kérdés
Szerintem többet használna mint amennyit ártana.

2019. szept. 10. 15:10
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
21%

Itt most bizonyított eredményekről van szó.*


Nagyon nagy butaságokat beszélsz. A zöldségekben a b vitamin nem gyógyítja a rákot, meg a fagyi se. Ez tény. De azt nem is kutatja senki, mert nem hoztak eredményt. Nem is értem hogy tudsz ennyi hülyeséget összehordani...

2019. szept. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem fejezd be mert már éppen eleget égetted magad. Szövegértésed nulla, érvelni nem tudsz, butaságokat halmozol, egy napra már sokkal több mint elég.


Maradjunk annyiban hogy egy szimpla drogos vagy aki szeretné valamivel igazolni magát és elhitetni hogy a drogja gyógyszer. De még ha az lenne sem lenne semmi következménye, mert neked ettől még nem lesz legális sem és nem juthatsz hozzá sem.

Ahogyan már leírtam, a morfium is szerepel a gyógyszerek listáján, de nem gyógyítja a rákot, csak a fájdalmát csökkenti a végstádiumban levő rákosoknak. És ettől, hogy használja az orvostudomány a morfiumot, az ópium még nem lett legális és nem lehet csak úgy hozzájutnia minden piti drogosnak.

2019. szept. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
21%

Te bolond vagy, kár is vitatkozni veled. Piti kis drogos vagyok mi? Nem drogozok, mert annyit nem ér. Egy cigiért annyit kaphatsz mintha rabolnál, gyilkolnál. És még csak nem is csináltál semmit. A pálinkát azt meg főzzed otthon.


Tanulj meg olvasni meg szöveget értelmezni.

2019. szept. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
21%
Ja és ez a személyeskedés már mindennek a legalja. Igyál egy kis pálinkát attól majd lenyugszol öreg.
2019. szept. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
15%
Vicces vagy, és jobbára szánalmas. Majd ha nem kezdesz el másokat sértegetni akkor nem is fogod visszakapni. De nem a malter vágja a falhoz a kőművest, úgyhogy lejjebb csavarhatod magad nyugodtan!
2019. szept. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
75%
Feleslegesen vitatkozol vele. Nem látja a fától az erdőt. Csak nyomja a dumát hogy te biztos drogos vagy,mert legalizálni akarod a marihuánát. Fideszes agyhalott. De azt nem látja hogy jó szándékkal akarod. Mert ő csak azt akarja hogy tovább haljanak meg rákos betegek. Csak itt Magyarországon illegális. Külföldön már több országban is legalizálták. Ennyit erről. Kanada,Hollandia,Anglia. De addig míg a Fidesz lesz hatalmon addig tovább fognak meghalni emberek. Ne írj semmit mert nem látnak át semmit.
2019. szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
11%

#36 OK, fordítsunk a dolgon.

Akkor én most megkérdezem, hogy miért is hisztiztetek azon amikor valaki felvetette a régi jobbikból, hogy vissza kellene hozni a halálbüntetést?

Hiszen csak jobbító szándékkal tette, a bűnözést visszaszorítására. Vannak róla bizonyítékok, hogy ahol van halálbüntetés, ott jobban tartanak a következményektől a bűnözők. Több ország is van ahol ma is legális és a múltban legális volt mindenütt a világon.

Szóval miért volt akkoriban hiszti miatta?

Ahogy elmondanád nekem - mert érdekelne - hogy hogyan kapcsolódik össze a drog legalizációja a betegek kezelésével és a rág gyógyításával? Hogy miért is kellene szabadon árusítani a drogot ahhoz, hogy a betegek hozzájuthassanak a maguk gyógyszeréhez? Vagy hogy attól mert az antidepresszánsok és más fájdalomcsillapítók vénykötelesek, csakis az orvos írhatja fel, patikában adhatják ki igazoltan betegeknek hogy lehetséges hogy ehhez nem kellett ezen szerek legális, szabad árusítását és vásárlását lehetővé tenni mindenkinek?

2019. szept. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
61%
Össze vissza beszélsz. Ki beszélt itt a halálbüntetésről? Csak tereled a témát mert kínos neked az igazság ezért másra tereled mint pl. A halálbüntetés.
2019. szept. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
31%
Azért mert senkinek nincs joga elvenni egy életet. Ki dönti el hogy ki mikor haljon meg? Miért gondoljuk azt hogy egy ember haláláról döntsünk? Az túl könnyű lenne. Nem szenvednének a börtönben. Igen. A legtöbb a halálbüntetésnél érvelnek de azért mert látni akarják azoknak az áldozatoknak a családtagjai holtan a gyilkost,a pedofílt,a nemi erőszakolot. De szerintem az nagyobb büntetés a számára ha hagyjuk hogy szenvedjen a börtönben. Nincs több jó kaja,jó társaság,mindd ezeket élete végéig kellene végig néznie. Csak azért mert miatta más szenvedett. Gondolod hogy a halálbüntetés rosszabb? Tévedsz.
2019. szept. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
68%
44%-kal ne vitázzatok már, teljesen fideszes szegény és ennyit elég is tudni az értelmi képességeiről. :D
2019. szept. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!