Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ehhez a förtelemhe...

Mit szóltok ehhez a förtelemhez? évesen, hogy szorulhat valakibe ekkora szemétség?

Figyelt kérdés

[link] 81


Ha ezt a Fidesz végre is hajtja akkor ott ért véget a kormányzásuk ahol el sem kezdték. Nem baj legalább jöhet a jobbik! Nem kell a 4 évet megvárni.


2010. júl. 13. 12:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Én csak azt nem értem, hogy milyen szöveg az, hogy a gyermektelenek nem veszik ki részüket a közös felelősségből. Amúgy meg mi lesz a meddőséggel küzdő emberek/párok esetében?
2010. júl. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

1, 10% nagyon sok.

2, jah, amenyiben biztositjak ,hogy magyarokhoz keruljon a +bevetel.

3, rettentoen atgondolatlan az egesz.

2010. júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
Amúgy meg nem tudom, hogy mennyivel jobb biztosítani olyan családoknak plusz támogatást, akik nem képesek rendesen felnevelni egy gyereket, mint mondjuk olyantól mégtöbbet elvenni, aki magát érzi képtelennek rá, vagy esetleg a körülményei miatt nem engedheti meg magának.
2010. júl. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
volt már ilyen topik itt...vezessék be, én meg megyek a Strassburgi Emberijogi Bíróságra...és nyerni fogok ;)
2010. júl. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
szerintem sem lenne ettől több gyerek, de azzal egyetértek, hogy a gyermekesek, családok terheit nyugodtan lehetne csökkenteni valahogy - (és ez burkoltan, más megfogalmazásban, de ugyanazt jelenti, mint amit Boross mondott).
2010. júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%

Az a gond, hogy sokan nem azért nem vállalnak gyereket, mert nem akarnak.

1. Nem jön össze egészségügyi okokból.

2. Felelőtlenül nem szülnek orrba-szájba, hogy majd az állam felneveli.


Ezzel aztán eszméletlenül ösztönözve lennének azok, akik az anyagi dolgok miatt nem vállalnak...


Én meg mostantól a 3. gyerek után nem adnék támogatást (iker terhesség persze nem tartozna ide), mert mindenki annyi gyereket vállaljon, amit fel is tud nevelni biztonsággal. Tessék. Egy csomó pénz maradhatna a kasszában. Lehet a torkomnak ugrani.

2010. júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

1. Ez Boross levegőbebeszélése!

2. Ezt a hírt ilyen formában a blikk hozta le! Ne ítélj első blikkre!

3. Ha ezek alapján még nem tűnt volna fel, kamu az egész!

2010. júl. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%
Na, az ilyen merész ötletei miatt hullott szét az MDF, de a Borossnak még mindig nem jött meg az esze. Te Úristen!-azért szüljünk gyereket, hogy ne kelljen adózni?Ez volna a nagy reménységű, magyar családmodell?Miért gondolják, hogy aki csak anyagi okokból csinál gyereket, az tisztességesen fel is fogja nevelni?Szerintem meg csak annak szabadna engedni a családalapítást, akinek az az élete célja!
2010. júl. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Hiába no, egy horthystától kb ezt a szintet lehet várni. A jobbik meg (mama mellett) a helyén marad, ne jöjjön, ugyanis még az mszp is népszerűbb nála.
2010. júl. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
20%

1. Blikk...

2. Amúgy nem hülye ötlet (megjegyzem: NINCS gyerekem). Tulajdonképpen ösztönzi, de legalábbis támogatja a gyermekvállalást és a munkát. Nem támogatja viszont a munka nélküli gyerekvállalást, és nem támogatja például a melegeket.

3. Az az egyetlen bajom a Jobbik szavazóinak egy óriási részével, hogy gondolkodásra képtelenek. Maga a Jobbik, mint párt amúgy szimpatikus.

2010. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!