Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lenne a megoldás az afrikai...

Mi lenne a megoldás az afrikai túlnépesedésre?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 21:01
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
84%

Miért emelne fel bármelyik ország is bárkit? Önzelten szeretetből? Te vmi aktivista vagy vagy mijaszösz? MIndeki emelje fel magát a saját erejéből. KÉRDEM ÉN A NIGGEREK MIT ADTAK NEKÜNK VAJON? ŐK VAJON FELEMELNÉNEK E MINKET? Ugye hogy nem. Mert MINDENKI A SAJÁT SORSÁNAK A KOVÁCSA. Ez a természet törvényszerűsége a humanizmus meg csak egy buta ideológia amit elhitettek az emberekkel vmikor az 1700-as években.

"Szabadság Egyenlőség Testvériség"


Nincs szabadság, ha mindig az alja népre kell fordítanom az általam megtermelt jövedelem egy részét mert ők "szegények" őket sajnálni kell.


Nincs egyenlőség mert az emberek NEM EGYENLŐEK. A fajok között is különbségek vannak, ezért nem civilizáltak azok az országok ahol a szinesek vannak többségben. ÉS egy fajon belül az egyes emberek között is különbségek vannak. VAn aki kreatív, termelékeny, szorgalmas így több hasznot hoz a közösségnek, és van aki nem. Így a javakból is nagyobb honorálást kell kapjon aki nagyobb erőfeszítéseket tesz. Ez így helyes mindig is így volt. Az emberi társadalom hierarchikus. Amit a kommunizmusban próbáltak egyenlősdi az a gyakorlatban megbukott működésképtelen volt. Ha nincs honorálás akkor senki nem fogja strapálni magát mindenki csak a lábát lógatja és a társadalom elzüllik összeomlik.


Testvériség: Sokszor próbálták bemagyarázni hogy az emberek szeretik egymást, és jótét helyébe jót várj (pl vallás megdobnak kövel... motívum) de ez megint csak fikció. Az ember maximum a rokonait ismerőseit szereti önzetlenül a többi ember versenytárs. Az hogy te idegenekkel jótékonykodsz attól még ők NEM fognak visznt jótékonykodni veled. MEg aztén én pl semmi "testvériseget" nem érzek egy cigóval vagy fekával. Itt mondjuk a cigókat ismerem közelebbről de ő pl a kisebbségi önkormányzathoz jár hogy felvegye a segélyt én meg a munkaügyi közpntba. ő kéregetésből csp-ból akar megélni én munkából. Ilyen mentalitású emberekkel hogy vállaljon közösséget az ember?


Ezek a hazug ideák a történelem során már többször is megbuktak mingyárt az elején ugye a Francia forradalom utáni véres diktatúra ami igazolta hogy az "elnyomott szegények" se emberbarátok hiába állítják magukról. Aztán a múlt század eleji tanácsköztársaságok komcsi forradalmak ameyek mindehol vörösterrorban végződtek. Aztán meg a cocializmus bájos békés hanyatlása. MOndjuk az elején az is elég véres volt (Rákosi korszak).

Ugyhogy szemétre kéne már vágni ezt a humanista téveszmét de nagyon mert eleget szívtunk már ez miatt.

2010. júl. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
18%

semmi ilyenről én nem írtam . A magad kreálta hozzáadott cuccaidra válaszolgatsz egyfolytában . Ki írta azt , hogy adjunk ? Ki írt a feketék munkához való hozzáállásáról,a természetükről ? Ki írt komcsikról , testvériségről , francia forradalomról meg egyéb zagyvaságokról ? Hogy jönnek ezek ide ?


én leírtam a mai világrend természetét és hozzáállását, hogy nem fog csinálni semmit / beruházni , a kereskedelmet beindítani , illetve exportálni a nyugati szabad szellemet, felfogást / mert semmilyen érdeküket nem szolgálja az a térség ..stb,stb .Azt hogy felesleget gyártunk és halmozunk fel ,mig a másik oldalon éhen halnak naponta tízezrek százezrek , azt meg nem én találtam ki, hanem az egész világon a társadalomkutatók, szociológusok írnak , a

zöldekről már nem is beszélve .Azt meg nem hiheted el még te sem , hogy pusztán csak azért a nyomorküszöb alatt élnek vagy halnak éhen ezek az emberek gyerekestől , mert csak a hasukat süttetik minden áldott nap a jókedvükből azért , mert nem akarnak dolgozni .


Tehát miről és mire válaszolgatsz ?

2010. júl. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
31%
azonkivül sok mindent nem írok alá .. pl. hogy mindenki a saját sorsának kovácsa..Na itt is az a helyzet , az attól függ hogy hol milyen térségben születtél, illetve milyen lehetőségeid vannak .Az egyenlőbbnél mindig vannak egyenlőbbek . Ha drogoznék és balesetet okoznék ,egyik esetben halálosat , semmi perc alatt bevarrnának , de ha szinész vagyok vagy mint utóbbit mint halálost énekesként követném el - megúszhatom sőt!, nyugodtan színészkedhetek és énekelgetnék tovább szabadon mint a madár.. Ez ugyanúgy működik nagyban és giga méretben / ország vagy térség méretben is . Hogy az emberek nem egyenlőek, ez oda -vissza is működik , tehát mindaz amiről írtam ezek szerint ezzel te sem cáfolod. Mindig lesz egy fél, aki megmondja ki az egyenlő és ki a nem , tehát ez eleve egy paradoxon. Fikázni másokat meg nem érdemes , mert esetleg már 50 -100 év múlva kina és a délkelet ázsiai térség mint nagyhatalom/mak majd megmondja/ják akkor , hogy mi a bérmunkásai mennyire vagyunk aljanépség avagy sem . A kocka mindig annak szép, aki éppen hatost dobott .
2010. júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
16%
szerintem fölösleges a niggerező formával erről beszélni! úgysem érti, mert nem akarja érteni!
2010. júl. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
79%

"Azt meg nem hiheted el még te sem , hogy pusztán csak azért a nyomorküszöb alatt élnek vagy halnak éhen ezek az emberek gyerekestől , mert csak a hasukat süttetik minden áldott nap a jókedvükből azért , mert nem akarnak dolgozni"


Miért szerinted mitől halnak éhen kispajtás? A gonosz fehérek nem adnak segílyt attól?

Vagy a jóistenke?

2010. júl. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
100%

"Ha drogoznék és balesetet okoznék ,egyik esetben halálosat , semmi perc alatt bevarrnának , de ha szinész vagyok"


Pontosítsunk ha olyan ember vagy aki a hatalom jelenlegi birtoskosainak a kedvence. Ne félj ha mondjuk Stohl barátunk tegyük fel nem drogozik és nem is okoz balesetet de kiderült volna róla hogy mondjuk nem szereti a zsidókat vagy a cigány bűnözést elismeri akkor nem számított volna hogy milyen "tehetséges" "mennyi néző szereti" rögtön elüntették volna szinről.


"Mindig lesz egy fél, aki megmondja ki az egyenlő és ki a nem , tehát ez eleve egy paradoxon."


Ezt nagyon jól látod. Pontosan erről van szó ezért nem érdemes ilyen hazug lózungokba merülni mint az egyenlőség meg ilyen műsajnálatba bocsátkozni hogy éheznek az afrikai niggerek. Örülj neki hogy nem a te gyerekeid éheznek perpillanat! Mert még az is könnyen összejöhet ha agyfasz jogvédő szociológusaid meg demagógjaid majd afrikába viszik a pénzünket ahelyett hogy a te családodat támogatnák belőle! Erre gondolj ne a niggereket sajnáld. Ne félj azok se sajnálának téged ha fordított helyzet lenne és te lennél az éhenhalás szélén.

2010. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
100%

"Azt hogy felesleget gyártunk és halmozunk fel ,mig a másik oldalon éhen halnak naponta tízezrek százezrek"


Akkor miért van mégis költségvetési hiány, illetve gazdasági válság te nagyokos?

Erre megint csak azt tudom mondani hogy ha te úgy érzed hogy sok felesleget halmoztál fel, akkor nyugodtan felajánlhatod a szegény afrikaiaknak. Megvan rá a lehetőség. De teljesen felesleges itt belemagyarázni hogy az afrikaikak azért halnak éhen mert mi jól élünk. És mi lenne ha nem termelénk? Akkor se jutna nekik semmi. Ez baromi hülye gondolkodásmód hogy segélyezni kell bárkit is. MIkor halnak már ki ezek a kommunista eszmék?

2010. júl. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
0%

húúú öcsém .. te keversz aztán mindent a szezont a fazonnal , költségvetés hiányát a jóléti társadalmak felhalmozásával ,ide citálod a gazdasági válságot is /az meg azé van mert nekünk bűn rosszul megy ! szerintem hótra sajnálnak minket még a bangladesiek is , nem hogy a direkte nem dolgozó afrikai sehonnaiak :)) , a feketék éhenhalását a fehérek ( vagy az én )adományozási kedvével , és minden kutya füle farkát összehordasz amiről én egy bötüt sem írtam , a balesetet okozót azzal, hogy mi lett volna ha cigányozna ..


de a legszebb az egészben , hogy még azt is gondolod , hogy milyen jól kijöttél belőle/mindegyikből a frenetikus "ész"érveiddel...


Fr.Fukuyama , S.P. Huntington , vagy O.Spengler ,de simán Hegel is akik mondjuk kapásból nem egészen kommunisták voltak/vannak .Onnan is valók az információim . A gondod az a válsággal kapcsolatosan és még milliónyinak , hogy nem képesek fizetni a házuk , az új toyotájuk , vagy éppen a nyaralójukra , plazma tv-jükre felvett hitelek megnövekedett terheit ,esetleg rövidebb - hosszabb időre nem lesz állásuk /súlyos gondok -nem vitatom ) de korántsem arról van szó , hogy a becsületesen felvett hitelek visszafizetése híján és annak következményei miatt tömegesen éhen halnának (mármint ilyent nem hallottam )a keresztény jóléti ,és a feltörekvő eu tagállamokból sem .


A fekete kontinensen nem adni kell zsét számolatlanul(annak semmi eredménye nem volt és nem is lesz ), hanem beruházni világcégek által , munkahelyeket teremteni . know how -t bevinni ( persze nem most kellett volna a válságban -ami most lehetelenség )illetve olyan lehetőségeket biztosítani ami végül önjáróvá teszi a gazdaságukat , ezáltal gyűrűzésszerűen az oktatást és minden egyebet is megmozgatva végül a saját innovációra sarkallja őket /egyébként sacc/kb mi is ezt az utat járjuk/járnánk , ha nem lennének degenerált politikusaink és elsősorban ők /. Ezt a lehetőséget vonja meg tőlük a gazdagabb kultúrált nemzetek sora pusztán azért , mert a rövid távú profit szerzésére voltak mindig is éhesek / mint kicsiben a hazai eddigi kormányoknak a sora !/ . Itt szó sincs adományokról, tehát a zsebedet sem kell féltened. stohl és novák előd ügyei egyszerű bűnügyek és annak a kivételezései . A cigányozás és egyéb izék meg színtiszta hazai politikai pártos mahinációk . Ebben a cuccban sem érdemes idekavarnod ezt . (mint ahogy a többit sem lett volna érdemes sajátos formád szerint megerőszakolnod)

Egyszerűen én másról beszélek ,írok -ha eddig nem vetted volna észre .


:))

2010. júl. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
75%

"fekete kontinensen nem adni kell zsét számolatlanul(annak semmi eredménye nem volt és nem is lesz ), hanem beruházni világcégek által , munkahelyeket teremteni . know how -t bevinni ( persze nem most kellett volna a válságban -ami most lehetelenség )illetve olyan lehetőségeket biztosítani ami végül önjáróvá teszi a gazdaságukat"


Nagyon szép tervek. Csak elfelejted hogy már megpróbálták. Ez volt a gonosz "gyarmatosítási időszak" amikor az ásványkincsikért gyakorlatilag megtanítottuk őket termelni bevettetük a földjeiket pl Dél Afrikai Köztársaságban. De aztán amiből végül "kivívták függetlenségüket" azóta megint nyomorognak. Nézzél már tv-t BBC CNN ilyeneket. Ne csak 1-2 noname demagóg magát tudósnak tartó eszmefuttatását hülyeségeit szopd be amiket idéztél. Ezek már rég túlhaladott dolgok. Pláne a mai világban. Amíg a gonosz apartheid rendszer volt érdekes módon senki nem halt éhen. Most meg a nagy függetlenségben megint visszasüllyedtek a semmibe. Hidd már el hogy ez genetikai dolog. Egyszerűen közelebb vanak a majmokhoz mint az emberhez. Az iq-juk alacsony képtelenek gondolkozni pedig ez az önálló gazdasághoz, civilizációhoz elkerülhetetlen. És aki nem tudja megtermelni magának a kaját a gyerkeket meg baxxa mint a luki nyúl ott nyilván éhenhalnak. Ez természetes.

Különben is ha jól emléxem a topik arról szólt MIT LEHET TENNI AZ AFRIKAI TÚLNÉPESEDÉS ELLEN nem pedig arról hogyan szapórísuk még jobban az önfenntartásra képtelen élősdi niggereket.

2010. júl. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
0%

rendben van! ha neked a gyarmatosítás ugyanaz mint amit a lehetőségekről írtam , akkor minket is most vagy 20 éve gyarmatositanak szerinted .

Most meg kellene beszélnünk hogy mi volt a gyarmatositás koncepciója , és mi a mai demokrácia és a szabad kereskedelmen alapuló társadalmi berendezkedés..

a gyarmatosítás minden tekintetben egy ország megszállása volt , és ráerőszakolás mindeféle előnytelen szerződések kikényszerítése a megszálló és a ...


na tudod mit .. ezt már hadd ne beszéljük meg , mert ez a cucc 8. általános tananyag ismétlése lenne , ahhoz meg most nincs se kedvem, időm .


genetikusan senki emberfia nincs ebben vagy abban az írányban determinálva .. de az az érzésem hogy még egy pár levélváltás, és el fogunk jutni általad a lombrosohoz és a fajelmélethez :))


Fordítva ! ha eljutnának azokhoz a lehetőségekhez amikről írtam , a születés szabályozás is automatikusan működésbe lépne , hiszen a szegény fejletlen nemzetek sorában van gond legtöbbnyire a túlnépesedéssel .



a feketék több ezer év alatt a legnagyobb elnyomás alatt éltek , nem lesznek egyik napról a másik napra öntudatos polgárok -az tuti . A XIX század elején egy fekete rabszolga 2x 3x többet ért , mint egy fehér ! Hogy miért ? Mert a fekete rabszolga munkabírása jóval nagyobb volt , mint egy fehéré !

Nincsenek alacsonyabb iq-s és magasabb iq-s nemzetek , térségek -SZÜLETÉSÜKKOR !!! A születéskor nincs iq mérés mert lehetetlen . A fehér csecsemő éppúgy kapálódzik , mint a fekete vagy éppen roma csecsszopó ! Egyénileg attól változó egy iq , minél több olyan hatás éri amiből aztán fel tud , pontosabban : képes felvenni . Hogy ki mennyit vesz fel , ez a kérdés . A tudósok / nem tudom hogy BBC-s vagy CNN -s e ?/ azt mondják hogy sacc/kb 40% az egy embernél ami genetikusan ráfogható, a többi mindenféle környezeti változó a felelős . A 40% gyökere nincs kötve semmihez, ezt még nem határozta meg senki ( CNN , BBC se !) , tételezzük fel hogy dr.mengele ezzel a 40% -l rendelkezett a születésekor . Igen ám , de a 60% , a mindenféle környezet az ezek szerint az , ami ténylegesen befolyásolja az iq indexét /hogy a 40%-ot mire használod/ . Nemhiába a fehérek találták ki az iq-t , és nem dél indiában egy satra .

Egyébként az indiai kasztrendszer /csak szőrmentén/ nagyon hasonló ahhoz ami felfogásod van , és vannak rajtad kivül többeknek .( azt nem tudom mi a CNN vagy a BBC hozzállása - bocs ) . Abban biztos vagyok viszont , hogy nem mi vagyunk a brahman-ok , hiszen a legfelsőbb kasztot nem te vagy én határozom meg , hanem a "beleszületés" a védák szerint is .Tehát nem genetikusan történik ott sem a dolog , hanem ahova éppen "csöppentél". Nyilvánvaló végső következtetéskent, hogy a környezeted befolyása alapján függ a felemelkedésed a legnagyobb részt az esetlegesség szerinti 40% meglétével együtt . Ez pedig nem független attól, hogy milyen tradiciókkal rendelkezett ezer éven át összeségében az a térség ahova éppen "csöppentél". Ellenkezője : Ha te most norvégiába születtél volna , akkor az iq-d bizonyosan pár ponttal több lenne , és esetleg a következtetéseid nem olyanok lennének mint amilyenek most ebben a felfogásodban .


Azt gondolom , hogy ezek a "felfogások" leegyszerűsítettek és nagyon is sematikusak , és sajnos nagyon is kelendőek a mai világban.


Nem nagyon szeretném ma , ha erről egy népszavazás döntene :))

2010. júl. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!