Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EU öt nagyhatalma (Németo....

Az EU öt nagyhatalma (Németo. , Franciao. , UK, Olaszo. és Spanyolo. ) közül Spanyolország a "legbaloldalibb"?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Igazából nem látom, hogy Spanyolország mióta az EU nagyhatalma, de még Olaszországot sem sorolnám igazán oda. Azt sem értem, hogy ez EU-ban mióta van ilyen "5 nagyhatalom" megkülönböztetés.
2010. jún. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Kezdjük ott, hogy olyan, hogy az "EU öt nagyhatalma", nem létezik. Spanyolország meg pláne nem nagyhatalom. EU-s segélyekből élnek. Azért tiltakoztak annyira a 2004-es bővítés ellen, mert így mi elszívjuk azt a segélyt, ami egyébként nekik menne. Olaszország is csak gazdaságilag nagyhatalom, de atekintetben is eléggé a kategória alsó peremén egyensúlyoz.
2010. jún. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
73%, kicsit érthetőbben megfogalmaztad azt, amire utalni akartam :)
2010. jún. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Ja. Bocsi. Nem akartam elvenni a "kenyeredet". :)
2010. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Semmi probléma, lehet, hogy inkább az kell, mint utalgatni. A tiédet jobban megértik az emberek :)
2010. jún. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
A kérdésre válaszolva igen, Spanyolország a "legbaloldalibb". A többi országban jelen pillanatban a jobboldal a "menő". Bár azért az Angela Merekel féle keresztény-demokratákat, még nagy jó indulattal is inkább jobb közép pártnak lehet nevezni.
2010. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az utolsónak köszi!:)

nem tudom, hogy miért kell mindenbe belekötnötök, élvezitek ezt? miért nem lehet a kérdésre válaszolni? ha meg nem tudjátok akkor ne írjatok!

2010. jún. 23. 14:00
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező, elnézést, hogy javítani merészeltünk. Én ezt általában azért teszem, mert ha már valaki jobb meg bal oldal iránt érdeklődik, akkor úgy gondolom, hogy az sem fogja zavarni, ha hibát látok a kérdésében, és azt kijavítom. Tudod így is elég sok hülye ember van, hát még ha minden hiba úgy maradna.
2010. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
A másik ok meg az, hogy félrevezető a kérdésed. Tudod te, hogy hányan kezelnék a kérdésed alapján tényként, hogy az általad felsorolt 5 állam az EU nagyhatalmai?
2010. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
de egyébként meg ha azt nézzük, ennek az öt országnak a legnagyobb a gazdasága, szóval...
2010. okt. 4. 22:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!