Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Barack Obama vagy John McCain?...

Barack Obama vagy John McCain? Kire szavaznal?

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 17:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%
Obama nyert, és szerintem nagyon jó választás volt. Nem mintha annyira érdekelne az USA, de végre egy színesbőrű elnök, nagyon jó! :)
2008. nov. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%

Kifejezetten Obama!

Bàr ma olvastam magyar oldalakon nagyon sok rossz véleményt,hogy miért egy szinesbörü.de hàlistennek akkor is ö nyert,és remélem hogy bizonyitani is fog!

2008. nov. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%

azért azt nem árt tudni, hogy a jelenlegi gazdasági válság kialakulásában döntő szerepük volt a demokratáknak.


Obamának nincs programja, ahány helyen eddig beszédet mondott, annyi tervet vázolt fel, praktikusan mindíg a hallgatóság szájízének megfelelőt. Gyakorlatilag nincs vezetői tapasztalata, az egyetlen amit tudni lehet róla, hogy jól tud beszédeket mondani.


meg fogjuk mi még ezt szívni, de ne legyen igazam.

2008. nov. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
87%
ugyan már, Bushnál mindenképp jobb! örülök, h ő nyert!
2008. nov. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
87%
Egyet biztosan elért, és azt már senki nem veheti el Obamától. Ő az első fekete amerikai elnök, ezzel beírta magát az elsők történelmébe. Hogy aztán mi lesz később, azt nem tudom. De nagyon szimpatikus volt ellenfelének a hozzáállása, mikor a végeredményről nyilatkozott. Ilyen itt, Magyarországon mikor lesz???
2008. nov. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is örülök, hogy Obama nyert, de sajnos nagyon kevés rá az esély, hogy 4 év mulva ismét megválasszák. Egszerűen annyira "szarban" van az USA, hogy lehetetlen 4 év alatt rendbehozni mindent, az emberek pedig csodát várnak tőle, őt tekintik a változás reménycsillagának, az emberek elhiszik, hog ő majd kirángatja az Usát a válságból, de sajnos ehhez tényleg csodának kéne történnie.
2008. dec. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

2008-11-07 00:02-nak

attól félek, soha.

2009. ápr. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!