Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik a 2. vh-ban egyeduralma...

Melyik a 2. vh-ban egyeduralmat szerzett szélsőséges ideológiában élnél legkevésbé kényelmetlenül?

Figyelt kérdés

Nemzetiszocializmus (holokauszt, egyes kisebbségek kitelepítése)

Kommunizmus (szegénység, népirtás)

Liberalizmus (népek megszüntetése multikulti által, mindenféle "szabadosság", női kvóta, fehérellenesség gyámolítása, transznemű szépségkirálynő, gyűlöletbeszéd-törvény, holokauszttagadás-törvény, kisebbségi bűncselekmények támogatása, stb.)



2018. aug. 26. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%

Liberalizmus mint szélsőséges ideológia :D :D


Mégis milyen jogaidban korlátoznak, kedves kérdező?

2018. aug. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Nemzetszocializmus, igazából a ugy 1933ig nem volt semmi baj vele...
2018. aug. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Pl a modern libsizmus egyre inkább korlátoz a szólászabadságodban. Meg abban is, hogy megvédd a hazádat a nem kívánt idegen népesség betelepítésétől.
2018. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%

Ha a 30-as évek Németországában éltem volna németként, valószínűleg a nemzetiszocializmust választottam volna ebből a háromból.


De ma már a demokrácia fontosabb, úgyhogy marad jobb híján a 3.

2018. aug. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
off: a liberalizmus egyre inkább szélsőséges, ezt sok liberális is vallja, bár szerintem mindig is hozzá tartozott a szélsőségesség, de ez elméleti kérdés, hogy ma szélsőliberális lenne a világ (bár szerintem rohamléptekkel haladunk efelé, a leírtakban is valódi jelenségek vannak)
2018. aug. 26. 15:00
 6/14 anonim ***** válasza:
a 4. politikai eszmét választom [link]
2018. aug. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

A libsi cenzúráról:


[link]

2018. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem akaszkodjál fel, kérdező, mert Spanyolországban transznemű lett a szépségkirálynő.

De tényleg, ha ez neked ekkora szenvedést okoz, akkor nyugodtan menjél el az oroszokhoz Szibériába, vágjál fát, dolgozz valami bányában, tartósítsd magad vodkával vagy mittudomén.

Ott nincsenek mindenféle transzneműek, akik a boldogságod útjában állhatnak.

2018. aug. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

A nemzeti szocializmusban, de minél kevesebb szocializmussal azaz valami olyanban mint Franco tábornok Spanyolországa vagy Mussolini Olaszországa vagy a Salazar féle Portugália.


1.esnek:

A liberalizmus szélsőségesen nemzetellenes, fehérember ellenes és keresztényellenes, újabban pedig fehér férfiellenes is. A legrosszabb a 3 közül.

2018. szept. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9

Ezt valahogy az áldozatok nem erősítenék meg...

2018. szept. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!