Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Már itt elkezdődött a sátánizm...

Már itt elkezdődött a sátánizmus és a baloldal dicsőítése?

2018. aug. 23. 00:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem már csak az érdekelne, hogy egy 2003-as romantikus számból, hogy jön a baloldal és sátánizmus?
2018. aug. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
sátánisták jele mindenhol valamint a dobos kommunista pólóban talán az elég...
2018. aug. 23. 00:34
 3/11 A kérdező kommentje:
Természetesen azt a dobost mutatják aki kommunista pólóban van, hogy ezzel is népszerűsítsék az ideológiát és a sátánizmust.
2018. aug. 23. 00:36
 4/11 A kérdező kommentje:
Mindenesetre érdekes korban élünk. A deviánsok népszerűsítése minden helyzetben jelen van.
2018. aug. 23. 00:37
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Már sokkal régebben. Én már az 1200-as évek óta dolgozom a sátánista kommunizmus bevezetésén. De vannak nálam sokkal idősebbek is. Bárkinek a vérét ihatnám az életben maradáshoz, de mindig direkt szűzlányokat választok célpontként egyszerű gonoszságból. De hát a baloldal már csak ilyen. Amikor épp nem a kommunizmuson dolgozunk, akkor a sátánt imádjuk. De hétvégenként, amikor egyiket se kell, na akkor csak azért vagyunk gonoszak, mert jól esik.
2018. aug. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

"sátánisták jele mindenhol "


Mármint a képzeletedben, mert én egyetlen pentagrammát sem látok.

2018. aug. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Elég furcsa elképzelésed lehet a Sátánizmusról. Különösen akkor, amikor a Sátánizmus és a (zsidók által kitalált) kommunizmus közt próbálsz kapcsolatot keresni. Szerintem a te fejedben a Sátánizmusról nagyjából hasonló kép él, mint a Barátok közt hatvan éves forgatókönyvíró bácsijának a mai fiatalokról, amikor a párbeszédeket írja.
2018. aug. 23. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

"Már sokkal régebben. Én már az 1200-as évek óta dolgozom a sátánista kommunizmus bevezetésén."


Már akkor is rettenetes összecsapások zajlottak Szent Fidesz ás a sátánista komenisták között? :O

2018. aug. 23. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Természetesen azt a dobost mutatják aki kommunista pólóban van, hogy ezzel is népszerűsítsék az ideológiát és a sátánizmust."

Kérdező, tökéletesen megértelek. Belenéztem a videóba és borzalmas dolgokat találtam:

- 0:05-nél a kivetítőkön fekete arcú embert mutatnak, nyilván azzal a céllal, hogy kedvet csináljanak a négerré váláshoz. Lehetőleg kommunista négerré, ezért van az, hogy a dobfelszerelések (az afrikaiak tamtam zenéjére célozva) fele fekete, a másik meg vörös.

- a dobosok mindeközben színes pólókban vannak, hogy a sokszínűséget (magyarul a b*zikat) reklámozzák.

- az énekes lány szégyentelen módon fiúruhában van a transzszexualitás propagálása miatt.

- ha jobban megfigyeled, hogyan játszanak a gitárosok a hangszereiken, felfedezheted a bal kezükkel végzett folyamatos önkielégítés-imitációt, ami a fiatalok megrontására tett kísérletüket jelenti.

- az énekes csaj pólóján egy lányalak van, ami azt jelenti, hogy mindenki szabadon megválaszthatja a nemét, bárminek is született.

- a karjain lévő fekete szíjak a zsidó vallásban használt imaszíjakat gúnyolják (vagy népszerűsítik, ezt sajnos nem tudtam eldönteni).

- a nyakában halálfejes medál van, amely emlékeztet az SS-katonák egyenruháján lévőkre. Ezzel egybevág, hogy 0:47-nél a fekete-vörös háttérben felsejlenek a náci birodalom hivatalos színei is.

- a mikrofont is úgy tartja a szájához, mintha orális aktust végezne, tehát a korlátok nélküli liberális szexualitást reklámozza.

Most tartok a klip felénél, de már kedvem lenne máglyán égetni őket. Én azt mondom, kérdező, ne add fel a harcot, a klip második felét rád hagyom, találd meg benne a zsidó világuralom, az Afrikából ránk szabaduló ötvenmilliárd kannibál és a bébifókák rituális lemészárlása közötti kapcsolat jelképeit.

De nekem az is jó, ha lenyugszol és rendesen szeded a gyógyszereidet, hogy ne láss mindenhol ellenséges propagandát...

2018. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, van pszichiátered?
2018. aug. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!