Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerinted Európáé a jövő?

Szerinted Európáé a jövő?

Figyelt kérdés

Az USA gazdasága kezd tönkremenni, a politikája pedig túl konzervatív, harcias és XX. századi, emiatt kezd inkompatibilis lenni a mai tanult civilek gondolkodásmódjával.


Kína megha elkezd terjeszkedni, forradalmak sora fogja visszaverni barbár politikáját.


Az EU azonban futurisztikus politikájú hely ezekhez képest, és szerintem hatalmas jövő áll előtte. Nemhiszem, hogy érdeke lesz a globális dominancia, mint az USÁ-nak, de az tény, hogy a világ legfejlettebb "országa" lesz.


2010. jún. 20. 12:41
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
61%
Az EU összefog olani!Nem lehet fenntartani egy ilyen redszert,ennyi nemzetet nem lehet összefogni.A bevándorlás fog nagy problémákat okozni,és előbb utóbb előjönnek megint a diktatórikus államok itt ismert a jelenlegi hozzáállás nem tartható tovább.
2010. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
56%

"Szerinted Európáé a jövő?"


A jövő valakié? Zsebrevágható? Nem hiszem, hogy sok értelme van annak az állításnak, hogy a jövő "valakié".


"Az USA gazdasága kezd tönkremenni"


Teljesen alaptalan állítás.


"tanult civilek"


Kik ők, és mit számít a véleményük?


"Kína megha elkezd terjeszkedni"


Kína nem fog terjeszkedni, súlyos belső problémákkal küszködik, örül, ha egyben marad, terjeszkedésre sosem lesz energiája.


"Az EU azonban futurisztikus politikájú hely ezekhez képest, és szerintem hatalmas jövő áll előtte."


Az EU előtt pontosan annyi jövő áll (években mérve), mint Szomália vagy Pápua Új-Guinea előtt.


"Nemhiszem, hogy érdeke lesz a globális dominancia, mint az USÁ-nak"


A globális dominancia mindenkinek jólesik, egyébként az EU és az USA jelenleg a globális dominancia állapotát élvezik.


"de az tény, hogy a világ legfejlettebb "országa" lesz."


Nagyjából egyetértünk, bár én úgy mondanám, hogy Európa a világ legjobb helye. Hogy "fejlett"-e, azt nem tudom megítélni, nem is érdekel.

2010. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
55%
A jövő az enyém :O
2010. jún. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
76%

"Európa a világ legjobb helye."


Ez egy valóban jó megállapítás. :D

2010. jún. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha az EU egy, hatalmas országgá tudna alakulni, de sajnos erre kevés az esély. És egyetértek az egyik előző válaszolóval: ma már a nyelvünkön kívül semmi sem magyar, akkor minek ez a nagymagyarkodás? Én szeretem Magyarországot, sajnálom, hogy volt Trianon, de hiába, ha Nagy-Magyarország lenne se esélyünk a többi nagyhatalom (USA, Kína, Japán) mellett. Szóval rá kellene már ébredni, hogy Európának össze kellene fognia, hogy befolyása maradjon a világban.
2010. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
49%

A kérdezőnek igaza van!

Bár ahogy elnézem a magyarországi embereket, azt gondolom, hogy jobban örülnének, ha inkább USA vagy Kína lenne a szuperhatalom az EU helyett. Ez az opportunizmus.

2010. jún. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
71%
Európa halálra van itélve addig amíg elkényezteti a bevándorlókat és az őslakosságot nem kötelezi legalább 2 gyerek vállalására.
2010. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
40%
Nagyjából egyet értek, de senkit sem lehet gyermekvállalásra kötelezni.
2010. jún. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
40%

"Nagyjából egyet értek, de senkit sem lehet gyermekvállalásra kötelezni."


Csak az őslakosokat(fehéreket)


Ha nem lehet akkor pedig viszlát 1000 éves európai kultúra. Helyette Welcome afrikai törzsi kultúra!

2010. jún. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem sem. Inkább az antiszociális (bűnöző segélyből élő) emberkék szaporodását kéne korlátozni.
2010. jún. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!