Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerbia várhatóan mikor előzi...

Szerbia várhatóan mikor előzi meg Magyarországot?

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam, hogy a szerb tanárok többet keresnek a magyarországi tanároknál. Néhány éve ez még nem volt így.

A szerb fizetések gyorsan nőnek, gyorsabban, mint a magyaroké.

Meg Belgrádban hatalmas építkezések vannak, gyakorlatilag egy újabb városnegyedet húznak fel, mely tele lesz felhőkarcolókkal.


Én azt gondolom, hogy legkésőbb 2022-ig elérik Magyarország szintjét. Ti mit gondoltok erről?



2018. aug. 7. 22:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%
Szerintetek Kongó mikor előzi meg Magyarországot gazdaságilag?:)))
2018. aug. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%
Azt a várost Kolozsvárnak hívják. Jó lesz, ha ezt észben tartod, Kolompár, a saját érdekedben. A Magyarországra köpködést pedig jobb, ha elfelejted odakint.:-)
2018. aug. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%

Jah Szerbia annyira "fejlődik" és annyira "erős" hogy ezért nyalják a magyarok seggét.


A szerbek nem csak gazdaságilag de katonailag is erőteljesen visszaestek, jelenleg a Honvédségnek nagyobb légiereje van, és legalább annyira segget nyalnak a Kárpát-medence központjának ( Magyarország-nak) mint hagyományosan ahogy a Horvátok szokták ezt csinálni.

2018. aug. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Vrynn ***** válasza:
62%
Már Koszovó is megelőzött, nem tudtad?
2018. aug. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
53%
Tekintve hogy nem olyan rég röhögtünk azon hogy szlovákia beelőz meg románia, és az első már rég megtörtént, utóbbi mostanság történik, sajnos reális hogy szerbia is beelőz előbb-utóbb. Komcsijaink mindent elkövetnek ennek érdekénben vörös, és narancs színek alatt.
2018. aug. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Megállj, megállj, qtya Sezrbia!

- fújták régen, jó régen (1914 előtt) a háborús dalt, és Szerbia tényleg megállt, már ami a fejlődést illeti.

Onnan is, aki teheti már elment nyugatra, vagy most szedelőzködik. Horvátország helyzete jobbnak mondható, mert ők az EU-belül vannak, de Titó szelleme ott is kísért még mindig. (Sőt, néha még Jellasicsé is, szerintem.)

2018. aug. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
A szerb egy főre eső GDP feleakkora, mint a magyar. A nettó átlagizetés negyedével kisebb, nettó minimálbér egy harmadával. Az árak is alavsonyabbak, de nem ennyivel. Nekem a barátnőm szerbiai, én úgy veszem észre h ott rosszabbul élnek, mint itt.
2018. aug. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!