Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért ölték meg Julius Ceasart...

Miért ölték meg Julius Ceasart? Én úgytudom az uralma alatt Róma virágzott

Figyelt kérdés

#Ceasar #Julius Ceasar
2018. júl. 23. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Azért ölték meg, mert gonoszak voltak. A betörők miért verik agyon a nagymamát, és miért nem viszik csak el, amiért jöttek? Azért, mert gonoszak.
2018. júl. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Nem Bluetooth ölte meg?
2018. júl. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Azért ölték meg, mert túlságosan nagyvonalú volt, és futni hagyta az összes ellenségét, akiket a polgárháborúban legyőzött. Ez lett a hála részükről. Egészen ocsmány gaztett volt, valószínű, ha nem történik meg, pár száz évvel előrébb tartana a világ, tekintve Caesar megvalósulatlan terveit.
2018. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Soros György ölette meg, mert nem támogatta a bevándorlást. Megírta a Figyelő, tehát biztos igaz!!!
2018. júl. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem "az emberek" ölték meg, hanem politikai ellenfelei.


Egyébként special épp azért, mert Caesar a köztársaságot diktatúrába vezette, ezt akarták megakadályozni.

2018. júl. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
#2 de, én úgy hallottam. "Te is fiam Bluetooth?"
2018. júl. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Túl nagy volt már a hatalma, rengetegen féltek attól, hogy ha marad, megszűnik a köztársaság. Így is megszünt, de újabb polgárháborúk árán...
2018. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!