Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi zajlik most a világban?

Mi zajlik most a világban?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hiába olvasok néha híreket, nagyon tájékozatlan vagyok. Múltkor két ismerősöm nemzetközi dolgokról beszélt, én pedig lapítottam mellettük, nehogy kérdezzenek valamit. Milyen fontos események történnek mostanában? Hol olvashatnék ezekről bővebben (szóval nem csak a legújabb fejleményeket, hanem úgy általánosságban is). Korea ügyérőo meg a Szkripal-botrány fejleményeiről tudok, de mást nem nagyon. Meg pl. az arab helyzetet nem is igazán értem :( Köszönöm előre is!
2018. máj. 15. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Olvass tovább...
2018. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De hol tudok olvasni ezekről? A legtöbb hírportál a magyarországi ügyekkel van tele.
2018. máj. 15. 15:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Bakker, akkor ne magyar hírportálokat olvass...

cnn.com, bbc.co.uk


És minden hírportálon (magyaron) van "világ", "külföld" hírkategória is. Csukott szemmel olvasol?

2018. máj. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%
Orbán világuralomra tör, Fletó tovább kígyózik a migrik meg terjesztik a pestist.
2018. máj. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézzél nyugati hírforrásokat és oroszt stb is.És szűrd le az igazságot.

Mindkét oldal médiája hazudik. Az igazságot a kettő között kell keresni

2018. máj. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!