Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondolsz az Intermarium...

Mit gondolsz az Intermarium elképzelésről? Lehet válasz az EU-ra és az orosz terjeszkedésre?

Figyelt kérdés

Röviden erről lenne szó:

[link]

Ugyanúgy működne mint az EU csak más alapokon pl közös katonaság és védelem Brüsszel és Oroszország ellen, közös külpolitika és szabad piac.


2018. máj. 15. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
' hogy egy kilo bolhát elöbb lehet összeterelni!
2018. máj. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rettenetes baromság. Brüsszel ellen egyébként sem kell semmiféle védelem.
2018. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Szóval az EU, csak egy rakás szegényebb, korruptabb országgal? Jaj de jó, én is imádom a visszafelé fejlődést! De szerintem csináljuk azt, hogy először belépünk ebbe, és 20 év múlva csinálunk egy új szövetséget, ami már Brüsszel, Oroszország és az Intermarium ellen is megvéd. Mert azért még kinéznének, ha esetleg együttműködnénk huzamosabb ideig egy kölcsönösen előnyös rendszerben az idióta picsogósdi helyett.
2018. máj. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szóval a KGST-t szeretnéd visszaállítani Oroszország nélkül? :D
2018. máj. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Lehet válasz az EU-ra és az orosz terjeszkedésre?"


Hogyan akarsz választ adni az EU terjeszkedésre, mikor az általad említett országok nagy része, már tagja az EU-nak.

2018. máj. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A térképen feltüntetett országok gazdaságilag az EU-tól függnek, Fehéroroszországot leszámítva, így ennek semmi realitása nincs. Ráadásul az országok döntő többsége már EU-tag, és a maradék is az szeretne lenni, Fehéroroszországot kivéve.
2018. máj. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már megint támadnak a nyugati imperjalisták? :D
2018. máj. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Nekem van egy még jobb ötletem.

Magyarország lépjen ki az EU-ból és csatlakozzon a FÁK-hoz (Fuck), a többiek pedig jól ellesznek az EU-val, így mindenki megkapja, amit akar.

Nos?

2018. máj. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!