Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mark Zuckerberg hogy tudott...

Mark Zuckerberg hogy tudott így meggazdagodni, ha a facebook nem fizetős?

Figyelt kérdés
2018. márc. 25. 22:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Úgy ahogy a Google.

Eladják az összesített infókat marketing és titkosszolgálati célokra.


(ja és nem csak az összesítetteket)

2018. márc. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Így van, a Facebook és Google fizetőeszközei mi magunk vagyunk, a személyazonosságunk. Eladják az adatainkat vállalatoknak, a célzott hirdetőrendszerrel pedig meghekkelik a tudatalattinkat. Ki van ez találva.

https://www.youtube.com/watch?v=5pFX2P7JLwA

2018. márc. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én is leírom sokadszorra :) hogy az ingyenes szolgáltatások (vagy szoftverek) esetén mindig te magad vagy az árucikk.
2018. márc. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hirdetésekből és persze a személyes adatokból. Utóbbi mögött súllyos pénzek mozognak
2018. márc. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Azokkal az adatokkal kereskednek, amiket én megadok facebookon?
2018. márc. 26. 17:10
 16/22 anonim ***** válasza:

# 15


Igen, a titkos szolgálatoktól kezdve a marketingig óriási piaca van a személyes adatoknak. Statisztikákat tudnak csinálni belőle stb hogy mi kell az embereknek ezek alapján készítenek termékeket stb. hosszú lenne elmagyarázni.


Ez amúgy benne van a végfelhasználói beleegyezésben röviden EULA (End User Licence Agreement). Ebben levan írva hogy mi mindenre használják fel a személyes adataidat bele egyezése nélkül nem használhatod a Facebookot stb. Gondolom senki sem olvassa el xD

2018. márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azt még hozzá tenném hogy a facebook nem ingyenes. A személyes adataiddal fizetsz a szolgáltatás használatáért
2018. márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Reklám. Te is reklámozhatsz. Ha van egy oldalad, például a zenekarodé, és eléri mondjuk a 100 like-ot, akkor folyamatosan jelez neked a Facebook, hogy emeld ki ezt az eseményt ennyiért meg ennyiért.
2018. márc. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Van 20 ismerősöm, és nem adtam meg semmilyen adatot magamról.
2018. márc. 27. 16:20
 20/22 anonim ***** válasza:

"Van 20 ismerősöm, és nem adtam meg semmilyen adatot magamról."


Látom nem érted hogy ez hogy működik.Nem az ismerőseid kereskednek a személyes adataiddal hanem a facebook. Na mindegy túl hosszú lenne elmagyarázni.

2018. márc. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!