Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem rajzolják át az...

Miért nem rajzolják át az országhatárokat?

Figyelt kérdés

- Magyarországnak járna egy kevéske plusz terület.

- A kurdoknak járna egy külön ország.

- A romáknak is járna egy külön ország

- A finneknek is járna egy kevés plusz terület Oroszországtól.

- Az oroszoknak járna egy kevés plusz terület Ukrajnától.

- Tibetnek jár a függetlenség.

- Szíriának jár egy felosztás.

- Belgium szakadjon ketté.


Döntsenek mindenhol népszavazással. Ahol elérik a 2/3-ot, azt a területet átcsatolják.



2018. márc. 25. 14:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem laktam a kert végében, nem volt az enyém, csak kitaláltam, hogy az nekem jár. Ugyanúgy, mint a kurdoknak külön ország, Magyarországnak meg némi plusz terület. Azt mondtam, hogy az az enyém, a kérdező meg nekem adja. Akkor is, ha nem akarja, mert nekem az jár.

A felsorolt területi változtatásokkal könnyű párhuzamot vonni.

2018. márc. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tibet a két legnépesebb ország közt van, ha nem Kína lenne jelen akkor India szállná meg, plusz ott van a kínai folyók forrása, és a hegyvidék is természetes védelmet biztosít.
2018. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Kihagytad hogy Brüsszelt telepítsük át egy olyan országba ahol könnyebben meg tud állni.
2018. márc. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a migránsoknak is járna egy két terület. Például Bécs, Brüsszel, Köln legy független migráns állam :)
2018. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!