Észak-korea rakétát lő gyakorlás címszó alatt, meg nyilván erőfitogtatásból. Olvastam egy cikkben, hogy egy ilyen rakéta földrengést okozhat. Nem furcsa egybeesés, hogy Amerikában folyamatosan tombolnak a durvábbnál durvább viharok? Földrengés, hurrikán stb, ezzel ellehetetlenítve kb mindent, hiszen rakétabázisokat, atomerőműveket zártak le. Nem lehet ez egy közvetett támadás? Így nem mondhatja ki senki sem nyíltan, hogy kimdzsi megtámadta Amerikát, sőt, ha kimondanák, az vádaskodás lenne. Így nincs bűnbak, mert ez "csak" vihar. Ezáltal viszont Amerikát térdre kényszerítik lényegében. A viharok megfosztják az erejétől az egyik legnagyobb hatalmat. Szerintetek? Kíváncsi lennék más emberek véleményére is. Lehet, hogy marhaságot beszélek, csak ez így átfutott az agyamon. Amerikát megtámadni vakmerő dolog lenne, de így viszonylag könnyen félre lehet állítani, mert ez pontosan egy olyan probléma, amire nem tudott felkészülni.
Nem lehet semmiféle közvetett. És nem furcsa egybeesés. Az USA mérhetetlenül szennyezi a környezetét, légterét, ettől az időjárás drasztikusan megváltozik. A környezetszennyezésen nyer egy csomó nagyvállalat, a következményét a lakosság szenvedi. Így helyes, nálunk is ez van.
2017. szept. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
2/16 anonim válasza:
Igen, marhaságot beszélsz. Ilyesmit nem lehet előidézni 1-2 rakátéval, de ha lehetne is, az USA sokkal nagyobb ország annál, hogy 1-2 földrengés térdre kényszerítse.
2017. szept. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
3/16 A kérdező kommentje:
Értem, akkor butaságot kérdeztem. De szeretek inkább mindent megkérdezni, még ha hülyének is tűnök, minthogy terjesszek valami ostoba összeesküvés elméletet, és attól méghülyébbnek tűnjek. :) Köszi a válaszokat, ebbe végülis nem gondoltam bele.
Első, amit írtál, arról eszembejutott egy-kettő dokumentumfilm, és tényleg, most így belegondolva ez így logikus is.
2017. szept. 8. 11:51
4/16 anonim válasza:
Az megvan, hogy Korea Az amerikai kontinenstől Nyugatra van, míg a hurrikánok tőle keletre az Atlanti-óceánon alakulnak ki?
Nem beszélve arról, hogy tájfunok már akkor is voltak Amerika partjainál, amikor a koreaiak még karddal vitézkedtek.
2017. szept. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
5/16 A kérdező kommentje:
Hopp, tényleg hülyesèget kérdeztem :D
2017. szept. 8. 11:58
6/16 A kérdező kommentje:
Viszont ennyire kemény vihar is rég volt már.
2017. szept. 8. 11:59
7/16 anonim válasza:
"Az megvan, hogy Korea Az amerikai kontinenstől Nyugatra van, míg a hurrikánok tőle keletre az Atlanti-óceánon alakulnak ki?"
Ez is a csel része.
2017. szept. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
8/16 anonim válasza:
"Viszont ennyire kemény vihar is rég volt már."
Majd most lesznek szépen a drasztikus éghajlatváltozás miatt.
2017. szept. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
9/16 hollófernyiges válasza:
Földrengés hol volt?
2017. szept. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
10/16 anonim válasza:
..." Lehet, hogy marhaságot beszélek, "... nem lehet, hanem biztos.
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!