Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Magyarország miért számít...

Magyarország miért számít kelet-európainak, ha Görögország nem?

Figyelt kérdés

2017. aug. 30. 12:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
50%
De, pontosan afrikai teljesítmény. Valószínűleg te lehetsz a rasszista, mert nem is gondolnád, hogy mennyire okosak, vagy képtelen vagy adatot elemezni. De nézzétek! A komcsi barátunkat annyira megsértettem azzal, hogy Magyarországot Oroszországhoz fogják csatolni, hogy folyamatosan lerasszistáz! Segítség! Elnyomnak!
2017. aug. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok képtelen adatot elemezni, csak azt látom hogy Afrika sehol sincs ilyen eredményekben. Mögöttünk jár viszont Szlovákia és Románia is. Nem reagáltam semmit sem arra az ostoba feltételezésre hogy Oroszországhoz csatolnának minket... ezzel max a kisgyerekeket tudod ijesztgetni vagy az agymosott embereket. Csekkolj le egy-két ábrát, és megláthatod, hogy mennyire afrikai a magyar diákok teljesítménye. Idióta.
2017. aug. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
41%
Mivel Afrika nem is vesz részt a felmérésben Algéria és Tunézia kivételével, így nyilván nem láthatod, de az az a szint. Olyan jó látni, hogy a magadfajta komcsik már itt is vergődnek és képzelt ellenségeket próbálnak kreálni.
2017. aug. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

PISA FELMÉRÉS:

[link]


Nézd át mégegyszer, és ha ezek után is így gondolod, akkor ajánlom kezdj el szövegértelmezést gyakorolni, mert különben te is elhasalnál a PISA teszteken.

2017. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Persze, felfogtam, hogy komcsi vagy, azon nem kell semmit elemezni. Egyébként egyszerűbb lett volna linkelni a pisa hivatalos oldalát. De persze azelőtt kellett volna neked erre rákeresned, hogy elkezdted az afrikaiakat leidiótázni.
2017. aug. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Az afrikaiak idióták... sajnos a tesztek ezt igazolják. Te is ahhoz hasonlítottad a magyar diákok teljesítményét, és nem bóknak szántad. Az pedig hogy mindenre az a válaszod hogy "komcsi vagy", hihetetlenül primitív, és ostoba. Keress fel egy pszichológust, szerintem tele vagy feszültséggel és elfojtással. Hát ha felír valami sz.rt az agyadra.
2017. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

A teszt exponenciálisan nehéz, mivel a legtöbb eldöntendő kérdésből áll, a maradéknak a túlnyomó többségéhez még indoklás sem kell, ezért ha véletlenszerűen kitöltöd a PISA tesztet, akkor is elérsz valamekkora eredményt, viszont egyre nehezebb a maximális pontszám közelébe kerülni. Pont ezért hiába ugyanannyi pontszámkülönbség van Magyarország-Szingapúr és Magyarország-Tunézia között, a valóságban Tunéziához sokkal közelebb állunk. De tudom, te nem nagyon jártad ki az általános iskolát, ezért se az eredmények normális eloszlásáról, de még az exponenciális skáláról nincs fogalmad, ezért kár is neked magyarázni.


A pszichológusom üdvözöl, te pedig ismételgesd magadba tovább, hogy az ellenforradalmár, nyilas, fasiszta bandát ütni kell. Neked már úgyis mindegy.

2017. aug. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Jaj... Köszönöm a kimerítő magyarázatot, további szép napot.
2017. aug. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Örültem a találkozásnak, elvtárs! Jó szerencsét!
2017. aug. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Azért,mert az.

Többnyire prolik lakják..

2017. aug. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!