Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ausztria kiutasította israeli...

Ausztria kiutasította israeli nagykövetet és kijelentette hogy Izrael nem barátunk mit szóltok? Ausztria antiszemita? Vagy csak felébredt? Nekünk mikor lesz bátorságunk kiutasítani innen izraelt?

Figyelt kérdés

Alaposan felkavarta a kedélyeket Ausztráliában, hogy a hatóságok egyértelműen bebizonyították: a Moszad hamisította azt a négy útlevelet, amelyet a dubaji gyilkosság alkalmával használtak. A kormányfő kijelentette: "egy barát nem tesz ilyet."


[link]

[link]


kerestem indexet de nem találtam :(


2010. máj. 24. 18:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
barikad hazudik, hát hogyne ::D sok idiótának csak az az igaz, amit az indexen olvas, esetleg az RTLen lát
2010. máj. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
44%

Az izraeli vagyok

Latom, a magyarok kozott tenyleg nincsenek antiszemitak.

Ami Ausztraliat illeti tenyleg kiutasitotta a nagykovetseg egy titkarnojet.

2010. máj. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
33%

52

Áhh, itt nincsenek, én vagyok a vészmadár, meg az imázsromboló, hogy látok ilyeneket :)

2010. máj. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
10%
Értem én, hogy a több tíz vagy akár pár száz millió emberrel van a gond nem azzal a pár millió zsidóval. És mindig csak velük, már több mint 2000 éve. De nyilván erről sem ők tehetnek. Még is mit mondjon az emeber ha róluk beszél ? Izraelita ? Marad a zsidózás , nem ? A leg rasszistább nép a világon.
2010. máj. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
37%

09.41:Mert aki nem tapsol a gyilkosoknak és segítőiknek,az mindjárt antiszemita?

Magyarázd meg nekem,hogy is van ez?

2010. máj. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!