Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A német közmédia miért gondolj...

A német közmédia miért gondolja, hogy már csak a 444 és a Klubrádió képviselik a szabad sajtót, médiát Magyarországon?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy nálunk is nagy a politikai befolyás, propagandatevékenység a közmédiában és a privát médiapiacon is erős a kormányközeli terjeszkedés, de azért még mindig elég széleskörű a kritikus, kormányfüggetlen média, így szerintem hamis, megtévesztő képet mutatnak be a németek számára.

2017. jún. 5. 12:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
20%
Nyilván a Soros németek dícsérik a Soros magyarokat.
2017. jún. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok sem német sem közmédia, de hirtelen nem tudom, mit mondanék, ha egy független magyar sajtóorgánumot meg kéne neveznem...
2017. jún. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Miért szerinted melyik orgánum tartozik még a szabad sajtó körébe?
2017. jún. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azért vannak itt kavarodások úgy látom.

A szabad sajtó nem azt jelenti,hogy nem húz egyik oldalhoz sem,hanem azt,hogy a sajtóban nincs politikai befolyásoltság,tehát nem párt oligarchák a tulajok.

Attól még lehet baloldali-jobboldali stb,viszont saját meggyőződéséből,nem azért,mert az aktuális politikai elit ezt kényszeríti rá...

2017. jún. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!