Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Benelux államokban még van...

Benelux államokban még van aktív eutanázia?

Figyelt kérdés

Szóval az azt jelenti, hogy ha bemegy bárki a dokihoz az kérdés nélkül hozzásegíti a kegyes halálhoz. Ügye pszichiátriai papírral a kezébe :)


Csak ottani állampolgárok vehetik ezt igénybe? Vagy EU-s állampolgárok is?


2017. ápr. 26. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:

ez elég egyedi kérdés.

létezik igen, de amit te mondasz, az csak Svájcban. Beneluxéknál csak akkor, ha súlyos, gyógyíthatatlan betegséged van.

2017. ápr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Na, tinihiszti, meg akarja ölni magát a kérdező :D
2017. ápr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha jól emlékszem, akkor hollandiában van erre lehetőség.

Olvastam egy cikket, hogy vagy óvodás volt vagy fiatal felnőtt és be tudta bizonyítani, hogy nem akar többé élni és elaltatták.

Szerintem ez csak a saját állampolgáraiknak szól. Szépen is néznénk ki, ha mindenki ki akarna menni oda csak azért, hogy meghaljon és egy fél világot kiírtanak.

2017. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom, de én nem akarom magam megölni. Ez csak egy kérdés volt. Köszönöm a válaszokat.


:)

2017. ápr. 26. 19:20
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
Mért nem akarod magad megölni?
2017. ápr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!