Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lehetséges, hogy a közeljövőbe...

Lehetséges, hogy a közeljövőben Törökország életszínvonalban megelőzi Kelet-Európát?

Figyelt kérdés

Bizonyos tekintetben már megelőzte:

[link]

[link]


A törvény által előírt bérminimumban már megelőzte.


Az átlagbér pedig 500 és 1000 euró között van:

[link]


De, valószínűleg Isztambulban és nagyobb városokban jobban keresnek.


Én többször jártam Törökországban, ott sincsen kevesebb jó autó, mint nálunk.



2017. ápr. 16. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Moldovát, Ukrajnát, Macedóniát, Boszniát, Albániát, Bulgáriát lehagyták, a fejlett kelet-európai országokat, Észtországot, Litvániát, Csehországot, Szlovákiát, Lengyelországot nem fogják utolérni, főleg a török belpolitikai és a közel-keleti helyzet tükrében szerintem még visszaesés is könnyen elképzelhető.
2017. ápr. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kozeposztaly, amibe ott lenyegesen tobben tartoznak bele, mar regen lehagyta, sot, meglehetosen jol elnek meg nyugati szemmel is (alapvetoen sokkal nagyobb a megszokott lakasmeret pl. a berendezesi targykat stb.).
2017. ápr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az az ország hihetetlen! Nyáron voltam megint, előtte 2007-ben utoljára, 10 éve a Taksim téren hozták a kecskéiket a pásztorok és ott fejtették a főtér kellős közepén! Egész Törökország egy nagy káosz volt, gyakorlatilag egy klasszikus harmadik világbeli ország, az utcák büdösek, koszosak, csakúgy mint az emberek! Azóta sok minden változott, Magyarországnál talán kicsivel lemaradva, de tényleg csak egy kicsivel!

Elképesztő!

2017. ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!