Oroszország atomfegyver készlete elrettentésnek van, hülyék lennének elsőnek bedobni az atomot, más nagyhatalmak szintén. Oroszország méretéhez képest gyenge, ha kirobbanna egy világháború, beszopnák a dákeszt. Ha nem tűnt volna fel, az oroszok nem így harcolnak, titkosszolgálaton és bomlasztó csoportokon keresztül teszik ezt. Putyin egész egyszerűen nem normális, Orbán meg asszisztál az elmebetegségéhez, mert ő is hasonló lelkiállapotban leledzik. Tuti, hogy Putyin nem akarja visszaadni Erdélyt (nem is tudná, tehát a kérdésed értelmetlen), de ne is akarja. Aki magyar és Magyarországon akar élni, annak a lehetőség adott. Nekem is fáj Trianon, de Erdély már nem hozzánk tartozik, és ez már így is marad (helyesen).
2017. márc. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
22/29 anonim válasza:
#12
Kanada
Ausztrália
Nagy-Britannia
Németország
Franciaország
Svédország(egyértelműen Orosz ellenes a politikájuk és most vezették be a hadkötelezettséget,így ezt vehetjük állásfoglalásnak)
Ausztria
Belgium
Hollandia
Ukrajna
Románia
Görögország
Olaszország
Dél-Kórea
Japán
Szerinted ki győzne?
A helyzet az ezek döntő többsége utálja az USA-t, és a ráerőltetett rendszert.
Valószínű, hogy Trump visszafejleszti az USA globális ambícióit, és kialakul egy többpólusú világrend, ahol komoly változások lesznek elképzelhetők.
A franciák és a németek például ma is természetes szövetségesnek gondolják Oroszországot, és egyelőre csakis az USA nyomására tartják fenn a bojkottot.
Az is elképzelhető, hogy az Iszlám nyomulás ellen oroszországtól kapunk segítséget...
2017. márc. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
23/29 szántóvető válasza:
"Oroszország méretéhez képest gyenge"-szerintem meg erős.jól felszerelt korszerű modern fegyverarzenál.
"ha kirobbanna egy világháború, beszopnák a dákeszt."-európa sokkal előbb beszopná és még atomot sem kellene bevetni.nem véletlen hogy egész európa retteg tőlük.Krím után sírtak az eu vezetői hogy az usa dobjon át felszerelést kelet-európába.fixen telepített rakétavédelemmel van tele a térség meg hadgyakorlatozó nato-erőkkel.akár már kezdődhetne is,a személyi és tárgyi feltételek adottak mindkét oldal részéről.
"Ha nem tűnt volna fel, az oroszok nem így harcolnak, titkosszolgálaton és bomlasztó csoportokon keresztül teszik ezt."-nem tűnt fel,kéne pár példa.
"Putyin egész egyszerűen nem normális,"-úgyszintén
"Orbán meg asszisztál az elmebetegségéhez, mert ő is hasonló lelkiállapotban leledzik."ide is.
2017. márc. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
24/29 Szimeon válasza:
Nem Putyin és nem Erdélyt. Erdoganról volt szó, és arról, hogy Horvátországot adja vissza nekünk.
2017. márc. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
25/29 anonim válasza:
#20 hiába írod, hogy ma mert mostmár a te hozzászólásod is tegnapelőtt és az övé is.
2017. márc. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
26/29 anonim válasza:
24:
Én meg azt hallottam hogy Kim-Dzsong-Un vissza akarja adni Magyarországnak Tiencsin-t miután az észak-koreaiak legyőzik Kínát.
2017. márc. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
27/29 anonim válasza:
Egyébként valós a felvetés. Oroszország és Románia között ugyanis ellentétek vannak, az oroszok Moldova függetlenségét biztosítják a románoktól. Magyarország vezetése pedig orosz érdekeket is képvisel ugyanis Magyarország egy olyan szövetséges(nem katonai ganem piaci) amelyik tagja az eu-nak és rajtunk keresztül destabilizálni próbálhatják/próbálják az eu-t mivel az unió egy kereskedelmi monopólium is. Az oroszoknak viszont érdeke higy minél több piacon árulhassák termékeiket de legfőképp a földgázt. Azonban egyilyen lépés még putyinhoz is túl merész lenne. Egy ilyet csak akkor merne végrehajtani, ha nagyon erős szövetség áll a háta mögött és tudja hogy az usa nem merne közbeavatkozni. Ez egyébként hatásos lenne Magyarország fejének elcsavarására, ugyanis a magyar annak a zsoldosa aki több krumplilevest ígér. Ilyen krumplileves volt Hitler bécsi döntése, vagy az 56 ütáni langyos diktatúra
2017. ápr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
28/29 Szimeon válasza:
27-esnek. Mert a románok, szlovákok, szerbek, bolgárok, lengyelek, stb. nem annak a barátai, aki több "levest" ígér? Ez már csak így van a csatlos sorsra ítélt államoknál. Egyébként fura is lenne, ha egy állam vezetése olyan államokkal akarna barátkozni, amely államok más országokat részesítenek elnönyben vele szemben.
2017. ápr. 4. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
29/29 anonim válasza:
Dehogy akarja erre jogi alapja sincs mivel a párizsi békeszerződés vagyis Trianon legitimálása signózva volt szovjet részről is annó. A másik dolog meg mi haszna lenne Oroszországnak belőlle ha mint nagyhatalom ezt inditvényozná valamelyik nagyhatalom pl.USA valószínűleg megvétózná.
Kérdező a jelenben kell élni nem 1918-at irunk már.
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!