Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen kommentárt fűznétek...

Milyen kommentárt fűznétek ahhoz, hogy egy svéd áramszolgáltató cég, kivonul a csodálatos Malmö városából, arra hivatkozva, hogy nem tudják garantálni az alkalmazottaik biztonságát?

Figyelt kérdés

[link]


legalább egy elvárható szinten, lévén a városban a bűnözés, és különösen az erőszakos bűncselekmények száma, drasztikusan növekszik.a Facebook postját a cégnek,vissza lehet keresni.aki nyitott szemmel jár az tudja hogy mi miatt jutott idáig a város....



2017. febr. 19. 15:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%

Helyes.

Jó lecke ez a liberalizmusról.


Minden szolgáltatásnak ki kellene vonulnia, a svédeknek elköltözni és fallal körbevenni az egészet.

2017. febr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

@1 hát az érdekes volna azért...: )


mindenesetre mikor ezt megláttam,nem hittem a szememnek,aztán végülis gondoltam magamba,mit csodálkozol te marha,ez csak a manifesztációja annak hogy hova vezet ez az agyrém...

2017. febr. 19. 15:32
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez most egy áramszolgáltató, tehát mint mondjuk az ELMŰ, vagy egy villanyszerelő cég, mint a Kiss és Társa Bt.?
2017. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
utolsó igazad van,korrekció: nem áramszolgáltató,hanem villanyszerelő rosszul írtam elnézést.de egy elég komoly cég,nem 2 szerelő van azt jónapot.van kocsi flotta stb.lényeg hogy évek óta operáltak és most kivonulnak...
2017. febr. 19. 15:41
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
hazudozol itt össze vissza
2017. febr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
miért is? :) nem fér bele az ideológiádba azért?
2017. febr. 19. 16:20
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Valaki hibázott... hogyan lehetett ebből hír Svédországban, Captain Sweeden hazájában? Felháborító!
2017. febr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
Azért van különbség aközött hogy egy áramszolgáltató több száz munkahelyet megszüntetve kivonul meg hogy egy amúgy sem malmöi egyébként nyiltan fasiszta vállalkozó nem küldi oda azt a két emberét aki van. Konkrétumot sem tudott mondani hogy miért egyik emberét sem érte soha semmi atrocitás. Ez csak nettó fasiszta hangulatkeltés az ilyen agyhalottak meg mint te még át is költitek pedig ez megint akkora öngól mert a gugul translét világába két kattintás és kiderül a kamu.
2017. febr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
óhh mostmár a vállalkozó a fasiszta? esetleg tudomásod van róla hogy szvasztika tetoválása van a popóján? szánalmas vagy..tudod mi a legnagyobb különbség közted,és köztem? az hogy én beismerem ha tévedek,te pedig a kész tényeket is letagadod hogy foggal körömmel ragaszkodhass a fantasy világodhoz...
2017. febr. 19. 16:41
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
ha utána olvastál volna a sztorinak ahelyett hogy az átköltésével foglalatoskodsz akkor két perc alatt megtalálod a vállalkozó facebook profiljat ami nem igényel kommentárt. Ja hogy akkor annyi lett volna az ócska hangulatkeltő hazugságodnak? Én kérek elnézést.
2017. febr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!