Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nincs arra lehetőség,...

Miért nincs arra lehetőség, hogy a weboldalakon bejelölhessük azt, hogy Európaiak vagyunk?

Figyelt kérdés

Nincs olyan választási lehetőség, bárhová is regisztráljunk be, hogy "Európa" vagy "Europe". Európai országok esetében csak az európai országok vannak feltüntetve választási lehetőségként.


Miért nincs olyan választási lehtőség pl, hogy:


Európa,


Európa-Magyarország,


Európa-Németország,

stb.



#Nyelvvédelem #európai nyelvi kultúra
2016. dec. 26. 23:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Hakapeszi: Tudjuk hogy te tudod és azt is tudjuk hogy nagyon sokan tudják, mert vannak olyan értelmi szinten hogy ismerjék a világot annyira hogy nagyjából el tudják fejben helyezni az országokat.


Az viszont nem igaz hogy aki nem tudja az csak annak a problémája. Ez oda vissza probléma. Nem tudom te hogy vagy vele, de engem borzasztóan zavarna hogy bárhová regisztrálok tudom hogy hiába olvassák az adataim között Magyarország, fogalmuk sincsen hol van..Ilyesformán nem butaság a kérdés. Mindenkinek egyszerűbb és érthetőbb lenne ha legalább egy Európa előtag lenne az ország nevéhez rendelve.

2016. dec. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Előttem szóló válaszához szeretném azt hozzáfűzni, hogy jó lenne a származási ország kontinensen történő képi bejelölése is, illetve az adatlapon történő mutatása is, hogy az azt olvasók tudhassák, hogy pl. Magyarország Európán, ill. az EU-n belül hol helyezkedik el.
2016. dec. 27. 16:57
 23/23 anonim ***** válasza:

# 22/22 Időpont ma 16:57


De miért? Komolyan. Ha rendelek egy webáruházból, miért kéne térképen mutogatnom hol vagyok? Facebookon szintén, idegeneknek nem mutogatok ilyet, ismerősöm meg tudni fogja. Steamen? Kit érdekel?

2016. dec. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!