Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nincs arra lehetőség,...

Miért nincs arra lehetőség, hogy a weboldalakon bejelölhessük azt, hogy Európaiak vagyunk?

Figyelt kérdés

Nincs olyan választási lehetőség, bárhová is regisztráljunk be, hogy "Európa" vagy "Europe". Európai országok esetében csak az európai országok vannak feltüntetve választási lehetőségként.


Miért nincs olyan választási lehtőség pl, hogy:


Európa,


Európa-Magyarország,


Európa-Németország,

stb.



#Nyelvvédelem #európai nyelvi kultúra
2016. dec. 26. 23:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Én értem a kérdezőt. Engem is zavar. Nem akarom Magyarországot bejelölni, hanem csak európát. Európai vagyok. Azon belül mit érdekli őket hogy magyar?
2016. dec. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

"Milyrn értelemben Europai? Földrajzilag? Vagy EU állampolgárságra gondolsz?"


Európai EU-állampolgárok esetében értendő a kérdés. Tehát EU-s tagállamok polgárainak a szempontjából.

2016. dec. 27. 00:35
 13/23 anonim ***** válasza:
71%
És ennek mi értelme is lenne?
2016. dec. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

"Én értem a kérdezőt. Engem is zavar. Nem akarom Magyarországot bejelölni, hanem csak európát. Európai vagyok. Azon belül mit érdekli őket hogy magyar?"


Ez aztán az éleslátás.

2016. dec. 27. 00:38
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

"Gondolom azért, mert abból, hogy Németországban vagy Magyarországon élsz, automatikusan következik, hogy európai vagy..."


Azt ne hidd hogy sokan tudják merre van pl Magyarország... Én gyakran beszélgetek nem európaiakkal a túlnyomó többségnek fingja sincs hol vagyunk. Amikor kérdezik hogy honnan vagyok inkább már nem is mondom hogy Magyarország hanem azt hogy EU.

2016. dec. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
79%

Konkét példa nélkül nagyon nehéz megérteni, hogy mire is gondolsz. Általában a weboldalak használják valamire ezt az adatot, vagy mondjuk egy fórumon publikusan feltűntetheted (itt szokott is néha lenni ilyen lehetőség, hogy "EU").

Például megpróbál helyspecifikus szolgáltatásokat nyújtani, illetve reklám célokra is felhasználhatják.

2016. dec. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
91%
Mert nincs olyan ország, hogy Európa. Költözz Ausztráliába, mert az ország és kontinens is!
2016. dec. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
91%

Mi a fenének?


Van aki nem tudja, hogy Németország Európában van?


Annak mi értelme lenne, hogy: Ázsia - Németország vagy Afrika - Belgium?


Még akkor el tudnám képzelni, mondjuk sok nyelvben Grúzia neve Georgia, és akkor meg kell különböztetni valahogy az USA - béli Georgia államtól.


Vagy ez most valami: "de mekkora öntudatos európéer vagyok" dolog?

2016. dec. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
18# Jól van okoska Németországot mindenki ismeri, de a nem európaiak többségének fogalmuk sincs hol van Magyarország, meg úgy alapjáraton fingjuk sincs ezekről a közép európai és balkáni kis országokról. Az amerikaiak, távol keletiek jó részének ha azt mondod Magyarország még azt se tudja hogy ez egyáltalán Európában van.
2016. dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

19.


Az az ő bajuk. Egy művelt ember tudja már, melyik földrészen van Magyarország. Én is el tudom, kb. helyezni a legtöbb amerikai államot, de legalább tudom, hogy Amerikában van.


Azt is tudom, melyik földrészen és kb. hol van mondjuk Brunei, Bhután vagy Lesotho.

2016. dec. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!