Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem osztják ketté...

Miért nem osztják ketté Amerikát, ha ennyire megosztott a társadalom?

Figyelt kérdés

59 millió szavazott Trumpra és Clintonra is.

Miért kell elviselni egyik félnek a másikat?

Miért nem lesz újra Észak és Dél,és mindenki költözzön oda,ahol szívesebben élni.


2016. nov. 9. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Politikai alapon megosztani egy országot, hülyeség.


Ennyi erővel, mivel Magyarország nyugati része Fideszes, a másik fele meg nem, felezzük el, a Duna legyen a határvonal.


Amerikában évszázadok óta elviselik egymást a Demokraták meg a Republikánusok.Most is elfogják.

2016. nov. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az az érdekes, hogy most Trump és Clinton van nálunk is és Orbán nagyot nyert most. Gyurcsány rossz lóra tett, mert Clintonnal egyezkedett, de Trump és Orbán most együtt nagyon nagy hatalmat tudnak kialakítani, akár Trianonból is visszakaphatunk.
2016. nov. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"akár Trianonból is visszakaphatunk"-Látszik,hogy képben vagy.

Trump azt se tudja,hogy hol vagyunk.Nem fogunk visszakapni semmit,miért vállalná a kockázatot egy jelentéktelen porszemért.

Ráadásul az oroszoknak engedni fog...

Ránk rossz világ jön,akár támogattuk,akár nem,mert mi senkik vagyunk az ő szemében.

2016. nov. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer már kettő volt osztva Konföderációra és Unióra :D Most már 4 tábor van : redneckek, városiak, negrók, hispánok :D
2016. nov. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már vártam ezt a Trianonos baromságot.:D Gondolom anno Obamánál is megosztott volt a társadalom mégsem kellett semmit kettéosztanim
2016. nov. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az USA már eleve 50 különböző államból áll saját kormányzattal és egyedi törvényekkel. Az igaz hogy mindegyikre vonatkoznak az USA általános törvényei de az is egyedi hogy melyik államnak milyen az ezekhez való hozzáállása vagy milyen saját kiegészítő törvényeket hoznak.

Akinek például nem tetszik Florida az átmehet Kaliforniába.

2016. nov. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindig is meg volt osztva.


De az ötlet nem rossz.

Érdekes tanulmány kerekedne abból hogy melyik országrész vinné többre a jövőben? Ahol a színesek élnek vagy ahol a fehérek...

2016. nov. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam.

Jó lenne egy tesztnek.


Az emberek pedig nem mérgelődnének egymással.

Nem is értem,hogy miért nem valósult ez még eddig valahol.

2016. nov. 10. 14:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!