Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok a két újabb...

Mit szóltok a két újabb brüsszeli terrorista támadáshoz?

Figyelt kérdés

Állítólag két magyar is megsebesült.

Lehetmár tudni valamit a kilétükről?



2016. márc. 22. 12:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Még semmit várhatóan este lesznek információk a támadókról, eddig csak annyit lehet tudni, hogy arabul beszéltetek, de ez ugye még semmit nem jelent.
2016. márc. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Szomorú, de még sok ilyenre számítathunk. Bár őszintén szólva én azt hittem, hogy felhagytak a robbantásos merényletekkel és inkább valami kevésbé hagyományosta fognak tenni, mint ami a legutóbbi párizsi lövöldözés volt.


Tulajdonképpen ez azt is jelzi, hogy nem képesek többre, de a robbantásokat sajnos nem lehet kiküszöbölni.

2016. márc. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Azert mar csopog az info. Az elobb hallottam, hogy a repteren hasonlo tipusu bombat hasznaltak, mint amilyent a palesztinok akkor, amikor meg sikerult nekik autobuszokat meg kavehazakat robbantaniok.

Ez nekem azert fontos, mert ha az izraeliek meg tudtak allitani - es meg tudtak! - az ilyen tipusu terrort, akkor mi itt Europaban is megallithatjuk.

2016. márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Engem egyáltalán nem lepett meg. Ahogy a törökországi események sem. Ha az arabokról van szó, szerintem nem az a breaking news ha felrobbantják magukat a tömegben, hanem az, ha nem. Erre számítani lehetett. Csak a sok álszent liberális próbálja ezt elmismásolni. Szinte kötelezni akarnak minket, hogy fogadjuk be őket, mert csak ekkor vagyunk demokratikus. Pedig szerintem ha demokratikus jogokról van szó, akkor demokratikus joguk az európai népeknek eldönteni, hogy kikkel akarnak együtt élni. Erre jönnek a liberális sajtóorgánumok a meghamisított statisztikával, hogy a németek többsége Merkel politikáját támogatja. Nyilvánvaló hazugság, hiszen öngyilkosság őt támogatni. De ha nem áll be a sorba az ember illetve egy adott ország akkor azzal jönnek, hogy rasszista, szélsőséges. 22-es csapdája. Mindazonáltal úgy gondolom nem szabad nekünk magyaroknak beállni a sorba. Addig jó amíg ezek nincsenek itt. Ne kövessük a nyugati országokat.
2016. márc. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Ilyenkor érdemes arra is gondolni, hogy ha évek óta bombázok egy régiót (országot), a civil lakosság milliószám menekül emiatt, akkor az valahol visszaüt.
2016. márc. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

legujabb info:30 halott 200 sebesult.

...

2016. márc. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A csoda, hogy nincs minden héten egy ilyen.
2016. márc. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
3-as meg tudták állítani az ilyen típusú terrort?! Állandóan késelik őket az arabok, tiszta para az életük. Törökországban is felrobbantak izraeliek is. Úgyhogy ez nagyon gyenge érv.
2016. márc. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Semmit sem fog tenni továbbra sem tenni az EU vezetés. 3 napos gyász,szolidaritás aztán várjuk a következőt,ami miatt ismét lehet gyászolni.


Mi lesz ebből emberek?

2016. márc. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ilyen cikk hogy

"Több mint 1600 rendőrt vezényelnek ki a reptérre és a közlekedési csomópontokra Franciaországban. A tömegközlekedési eszközökön is megszigorítják a jegyek és személyi okmányok ellenőrzését, különösen Párizsban és környékén. A vonatállomások és repterek nyilvános terei zárva maradnak mindenki előtt, aki nem tud érvényes papírokat felmutatni. A belügyminiszter, Bernard Cazeneuve a „koordináció és a terrorizmus elleni harc” további erősítésére hívta fel Európát."


Az ellenőrzést a határokon kellett volna megszigorítani.


"A vonatállomások és repterek nyilvános terei zárva maradnak mindenki előtt, aki nem tud érvényes papírokat felmutatni. "


A határokon kellett volna ennek lennie, mindenféle külön fokozatú "készültség" nélkül is

2016. márc. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!